بسکتبالیست‌های دختر از 15 آبان بازی می‌کنند / وقفه‌ای از خداخواسته  

بسکتبال بانوان

اول آبان، زمان شروع بازی‌های بسکتبال بانوان باشگاههای ایران بود اما به دلیل کرونا به تعویق افتاد. دو سه تیم هم مدارک‌شان را کامل نکرده بودند اما فدراسیون به همان بهانۀ کرونا بازی‌ها را به تعویق انداخت.

حالا 15 آبان برای برگزاری بازی‌ها اعلام شده است.

فریده شجاعی می‌گوید اگر پروتکل‌ها و همه‌گیری کرونا بگذارد.

با توجه به محدودیت‌ها اخیر در تهران، هنوز نمی‌توان در این خصوص نظر داد. با این وجود تیم‌های بسکتبال دختران ایران تمرین می‌کنند و از داخل اردوهای آنها نیز خبرهای خوبی به گوش می‌رسد.

نظیر تیم نارسینا  که بازیکن روس گرفته یا سایر تیم‌های مدعی که ملی‌پوشان را بین خود تقسیم کرده‌اند. گویی تیم‌ها منتظر وقفه‌ای از خدا خواسته بودند تا به رتق و فتق کارها بپردازند!

با گذشت این روزها، آمادگی بازیکنان بیشتر شده است.

تیم شهرگرگان، تمرین کافی نداشت اما وقفۀ چند روزه منجر به یارگیری و تمرینات بیشتر این تیم شده است.

نارسینا هم با بازیکن خارجی‌اش بیشتر تمرین کرد.

تیم سپهرداد که خبر انتقالش به گیلان تکذیب شد، بعد از انتقال چند بازیکن این تیم به سایر تیم‌ها از جمله مهرام، تیم جوانی را برای مسابقات بسکتبال بانوان باشگاههای ایران تدارک دیده است.

تیم‌های دیگر مثل گاز تهران به قول مربی‌اش صورت خود را با سیلی سرخ نگه داشته است! گاز قراردادهای مالی سنگین نمی‌بندد اما به آنچه می‌گوید پایبند است.

تیم‌های نامی‌نو اصفهان، مهرام، نفت آبادان و بهمن تهران، امسال از مدعیان اصلی هستند اما تیم‌های نارسینا و شهرداری قزوین را نباید دستکم گرفت.

با توجه به گروه‌بندی مسابقات، در گروه مهرام، نامی‌نو، بهمن و نارسینا، جدال تمام عیاری است که در کوران رقابت‌ها شاهد آن خواهیم بود.

مطالب اختصاصی بیشتر از بسکتبال ایران را در بخش بالای سبد، خانه بسکتبال ایران بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید