خانه بسکتبال ایران

IRAN BASKETBALL HOUSE

پایگاه تخصصی بسکتبال ایران

رادیو بسکتبال ایران از سایت خانه بسکتبال ایران پخش میشه

خبر‌های خوب مصاحبه‌های داغ ، تحلیل و گزارش و… صدای ما فراتر از خانۀ ماست.

برنامه رادیو بسکتبال در سایت خانه بسکتبال ایران در دسترس شماست. این برنامه به مدت ۴۰ دقیقه اخبار و رویدادهای بسکتبال را در هفتۀ گذشته مرور می‌کند.

در خانه بسکتبال ایران بخوانید و بشنوید

 رادیو بسکتبال با بخش‌هایی مثل اخبار لژیونرها، بسکتبال رویاى نسل‌ها ، از بالای سبد تایم اوت ، شات کلاک ، چند خط از رسانه‌ها ، جامپ بال ، بسکتبال جهان (اروپا، NBA و…) 

و مطالب شنیدنى از بسکتبال در رادیو بسکتبال که هر هفته جمعه حوالی ساعت ۹ شب به وقت تهران از سایت خانه بسکتبال ایران پخش میشه، از اینکه برنامه‌های رادیو بسکتبال را می‌شنوید سپاسگزاریم.

رادیو بسکتبال ایران

سایت خانه بسکتبال ایران تقدیم مى کند

برنامه های زنده رادیو بسکتبال که از سایت خانه بسکتبال ایران پخش میشه اما صدای ما فراتر از خانه ماست…

ویژه برنامه‌های رادیو بسکتبال (تصویری)

پخش مسابقات بسکتبال با کارشناسان مستقل سایت خانه بسکتبال ایران

برای مشاهده برنامه‌های قبلی و پخش زنده برنامه جدید روی “مشاهده پخش زنده” کلیک کنید.

باز پخش برنامه‌های

به پایگاه تخصصی خانه بسکتبال ایران خوش آمدید

وب سایت خانه بسکتبال ایران، به منظور توسعه و ارتقاء بسکتبال ایران راه‌اندازی شده، و برای معرفی پایگاه‌های تخصصی بسکتبال در مراکز استان‌ها و شهرها، آمادگی دارد.

در وب سایت خانه بسکتبال ایران، پایگاه تخصصی بسکتبال امن و قابل اعتمادی را برای جامعۀ فهیم بسکتبال گردآوری می‌کنیم و با کادری مجرب و افراد فرهیخته و متخصصان بسکتبال، همچنین با احترام به مخاطبان در جهت نیل به ارزش‌های والای آموزشی، فنی، فرهنگی و اجتماعی در دسترس همگان قرار می‌دهیم.

درباره خانه بسکتبال ایران

حامیان ما

جهت استمرار کار خانه بسکتبال ایران جهت توسعۀ ورزش بسکتبال و فراهم کردن پایگاه تخصصی و هماهنگی بین باشگاه و مراکز آموزشی بسکتبال به منظور شکوفایی استعدادهای این رشته و ارتقاء و تعالی بسکتبال ایران، می‌توانید حامی مالی ما باشید.
می‌توانید مستقیما با واریز مبلغ موردنظر خود به سیستم پرداخت، ما را حمایت کنید یا برای همکاری به شکل‌های مختلف با خانه بسکتبال ایران تماس بگیرید.
خانه بسکتبال ایران - English
خانه بسکتبال ایران - English
خانه بسکتبال ایران - English