بیمه و زندگی

نمایندگی87324

طرح حمایتی ازبسکتبالیست‌ها و باشگاه‌های بسکتبال در مقابل حوادث در داخل و خارج از کشور

طرح حمایتی ازبسکتبالیست‌ها و باشگاه‌های بسکتبال در مقابل حوادث در داخل و خارج از کشور

در قالب بیمه‌های عمر و تامین آتیه پاسارگاد

بسکتبالیست‌ها قشری از جامعه ورزشی ما هستند که علیرغم تمام مشکلات پیش رو در ورزش بسکتبال ازجمله، تامین هزینه‌های سنگین اعمال جراحی وهزینه‌های پزشکی ناشی از آسیب‌های مختلف، تامین ملزومات عمل‌های جراحی بالاخص تهیه پلاتین و بعضا کمبود آن، همواره با عشق علاقه و فارغ از خطرات پیش رو و با کمترین امکانات پا به عرصه مسابقات و تمرینات سخت گذاشته و همه وجود از خود گذشتگی کرده و با تمام توان برای تیم خود جنگیده‌اند و در این مسیر تعدادی از این قشر بی ادعا و دانشگاهی علیرغم داشتن دانش و مهارت کافی در عین شایستگی با یک آسیب دیدگی، آینده ورزشی خود را از دست داده اند. لذا با توجه به خطرات و حوادث این رشته ورزشی بر آن شدیم تا با ارایه طرح ذیل بتوانیم در تمام لحظه ها در کنار شما بسکتبالیست‌های عزیز و خانواده بسکتبال باشیم و حداقل باری از دوشتان برداریم.

هدف از ارائه طرح

بیمه و زندگی

بررسی وضعیت مالی اکثر صندوق‌های بازنشستگی این واقعیت را نشان می‌دهد که میزان پرداختی  این صندوق‌ها کفایت لازم برای یک زندگی متوسط را ندارد و اکثر افراد جامعه با این مشکل روبرو هستند و طرحی که بتواند با تشکیل سرمایه در زمان حیات تامین کننده سرمایه ای یکجا در سنین بالا باشد، تاثیر مهمی در افزایش قدرت خرید افراد در دوران بازنشستگی خواهد داشت.

نماینده و کارشناس بیمه خانواده بسکتبال

فواید طرح برای بازیکنان بسکتبال و باشگاه با انتخاب ما

 • خانواده بسکتبال همواره دو نگرانی بزرگ را در زمان حیات خود با آن مواجه بوده اول از همه جبران هزینه های پزشکی که گاها باتوجه به ماهیت آسیب‌ها بسیار سنگین بوده و اغلب بازیکنان را با چالش روبرو کرده و دومین نگرانی دوران بازنشستگی و زمان بعد از دوران حرفه ایست که طرح ارایه شده از سوی ما به صورت کامل این نگرانی را پوشش میدهد.
 • این طرح در بلند مدت عملا یک طرح رایگان بوده و بیمه شده تمامی حق بیمه های پرداختی خود راحتی اگر از پوشش‌ها استفاده کرده باشد به همراه سود آن دریافت می‌کند.
 • این طرح دو گارانتی ویژه داشته که شخص تحت پوشش تا سه هفته از تاریخ صدور قرارداد درصورت عدم رضایت می‌تواند قرارداد خود را فسخ نماید و حق بیمه پرداختی را مطالبه نماید و همچنین سرمایه ذخیره در قرارداد از طرف بیمه مرکزی که از نهادهای بلافصل و غیرقابل تغییر می‌باشد ضمانت گردیده است
 • یکی از فواید این طرح اینست که شخص تحت پوشش خسارت و یا غرامت خود را کمتر از 40 روز از تاریخ ارایه مدارک بدون طرح شکایت دریافت می‌کند.
 • با توجه به ضمانت بیمه مرکزی از این طرح و غیرقابل توقیف بودن سرمایه موجود از طرف هیج مرجعی حتی مرجع قضایی (قرارداد بیمه ای) سرمایه شما در این طرح در امنیت کامل قرار داشته و به غیر از بیمه گذار و یا ذینفع مشخص شده از سوی بیمه گذار هیچکس به سرمایه فوق دسترسی نخواهد داشت.
 • این طرح ضمن حمایت از شما در دوران حرفه ای و بازنشستگی درصورت نبودن شما خانواده شما را در چتر حمایت خود قرار می‌دهد.
 • از فواید این طرح مشارکت شما از سود و منافع حاصل از سرمایه گذاری‌های (سود مشارکت) شزکت بیمه پاسارگاد می‌باشد
خدمات ارزش افزوده طرح برای رضایت مندی شما

ارائه پوشش بیمه درمان تکمیلی

با ارائه این پوشش يا، بیمه شدگانی که ارزش باز خرید صندوق بیمه نامه آنان به مبلغ  2.000.000 تومان رسیده باشد می‌توانند از پوشش‌های زیر برخوردار شوند

 • هزینه‌های بستری در بیمارستان تا سقف 2.000.000 تومان قابل افزایش تاسقف 5.000.000 تومان
 • هزینه‌های جراحی‌های تخصصی تاسقف 4.000.000 تومان قابل افزایش تا 10.000.000 تومان

هنگامی که بازیکن و اهالی بسکتبال ما را به عنوان نماینده انتخاب می‌کنند جدا از استفاده پوشش‌های قرارداد و اینکه ما را تا پایان قرارداد در کنار خود حس می‌کنند از فواید کوتاه مدت بهره‌مند می‌شوند که تعدادی از آن فواید به شرح زیر می‌باشد.

 • با بیمه شدن هر بسکتبالیست توسط نمایندگی ما می‌توانند از تخفیف بیمه‌ها طبق جدول زیر استفاده نماید.
طبقه 1 2 3 4 5 6
جمع ذخیره ریاضی و سپرده (میلیون ریال) 0الی3 3الی10 10الی30 3الی100 100الی200 <200
تخفیف بدنه (درصد) 10 15 20 25 30 35
تخفیف حوادث انفرادی 20 20 30 30 35 40
تخفیف اتش سوزی مسکونی 20 20 30 30 35 40
درمان مسافرتی 10 15 20 25 30 35
 • هدیه مخصوص و ویژه به اهالی بسکتبال
طبقه 1 2 3 4 5 6
جمع ذخیره ریاضی و سپرده (میلیون ریال) 0الی3 3الی10 10الی30 3الی100 100الی200 <200
تخفیف بیمه ثالث (درصد) 3 3 3 4 4 4
 • هر عضو با پیوستن به این طرح ضمن عضویت در باشگاه مشتریان یک کد بلیت نقره‌ای دریافت می‌کند که با در اختیار قرار دادن آن به دوستان می‌تواند از مزایای آن بهرمند گردد.