جامعه نیکوکاران بسکتبال ایران

جامعه نیکوکاران بسکتبال ایران به صورت کاملاً خصوصی و با حضور معتمدین، پیشکسوتان و مربیان بسکتبال ایران در هیئت مدیره و هیئت امنای این جامعه اداره می‌شود.

جامعه نیکوکاران بسکتبال ایران به بسیاری از خانواده‌های نیازمند بسکتبال در زمینه‌های مختلف یاری می‌رساند.

جامعه نیکوکاران بسکتبال مختص افراد خیّر نیست بلکه هر فردی با هر میزان درآمدی می‌تواند عضوی از این جامعه باشد و در راه کمک به جامعه بسکتبال قدم بردارد.

جامعه نیکوکاران بسکتبال ایران با هدف تأمین کمک هزینه‌های زندگی و معیشتی در خانواده‌های بسکتبال، فعالیت می‌کند.

با توجه به نیازهای متعدد جامعه مانند درمان، موارد متعددی به سبد حمایتی جامعه نیکوکاران افزوده شده است تا با تمرکز بر کمک به خانواده‌های بسکتبال به فعالیت خود ادامه بدهد.

این نهاد مردمی در دل جامعه بسکتبال ایران به طور غیرانتفاعی و عام‌المنفعه در جهت رسیدگی به مشکلات مختلف و با پشتوانه‌ی اهالی بسکتبال برای رسیدگی به مشکلات افراد در این جامعه فعالیت می‌کند.

این نهاد مردمی پس از تأمین منابع مالی، به بررسی مشکلات می‌پردازند و بر اساس تقاضا و نیاز افراد، کمک‌های خود را شروع می‌کند.

جامعه نیکوکاران بسکتبال ایران حق عضویت ندارد، اما افراد می‌توانند به طور دلخواه و ماهیانه با مبلغ 50 هزارتومان (و بیشتر) به شماره حساب و کارت بانک مسکن که به همین منظور تهیه و اعلام شده است، کمک‌های خود را واریز کنند.

پرداخت ماهیانه این مبلغ دلیل بر عضویت یا داشتن مزیت نیست بلکه افرادی که مبلغی را پرداخت نمی‌کنند نیز شامل تسهیلات و کمک‌های جامعه نیکوکاران بسکتبال ایران می‌شوند.

جامعه نیکوکاران بسکتبال ایران چه کمک‌هایی را انجام می‌دهد؟

🔸یکی از مسئولیت‌های اصلی جامعه نیکوکاران بسکتبال ایران در راستای کمک‌هزینه‌های درمانی است که این روزها دغدغه‌ی بیشتر خانواده‌هاست.

🔸کمک مالی به خانواده‌ها و افراد نیازمند در راستای اهداف خیرخواهانه این جامعه انجام می‌شود.

🔸فراهم کردن شرایط وام بدون بهره برای خانواده‌های نیازمند در جامعه بسکتبال.

🔸تأمین کمک‌هزینه‌های تحصیلی خانواده‌ها در جامعه بسکتبال ایران.

🔸کمک و تأمین بخشی از هزینه‌های عروسی یا مجالس ترحیم خانواده‌های نیازمند در جامعه بسکتبال.

در حال حاضر برای ذخیره و پشتوانه‌ی مالی جامعه نیکوکاران بسکتبال ایران، نیازمند کمک‌های نقدی مردمی هستیم. با توجه به وظایف برشمرده شده توسط جامعه نیکوکاران بسکتبال ایران برای بهبود زندگی و شادی قشر خاصی از این جامعه، منتظر کمک‌های شما هستیم.

جامعه نیکوکاران بسکتبال ایران

تالار مشاهیر

بازیکنان

داوران

مربیان

مسئولین