موفقیت بانوی بسکتبال ایران در قطر با هدف توسعه + عکس

نعیمه ظفر مربی ایرانی بسکتبال در تیم ملی قطر

سایت خانه بسکتبال ایران – نعیمه ظفر مربی ایرانی بسکتبال در تیم ملی قطر، به طور گسترده‌ای به دنبال افزایش مهارت‌های دختران بسکتبال قطری است.

چند ماهی می‌شود که نعیمه ظفر در قطر به تیم ملی بسکتبال این کشور تمرین می‌دهد. وی در ایران مربیگری کرده و یک تجربه‌ی ارزشمند با کار در کنار مدرسان بزرگ جهان از جمله کلاس اوبرادوویچ  در ترکیه دارد.

ظفر این روزها  برای مهارت‌ها و مفاهیم بازی قطری‌ها، فرصت‌های ارزشمندی به وجود می‌آورد.

وی در طول چند ماه گذشته در رده‌های سنی و از ماه گذشته با تیم ملی بسکتبال قطر برنامه‌ریزی گسترده‌ای داشت که منجر به موفقیت‌های اخیر این تیم در مقابل منتخب دانشگاههای قطر شد.

اگر چه این مربی ایرانی برای توسعه‌ی بسکتبال بازیکنان، چشم‌انداز خاصی را تعریف کرده است که در آن «نتیجه» به تنهایی ملاک نیست. خود او هم معتقد است برنامه‌های قطری‌ها بر پایه‌ی توسعه است نه نتیجه.

عکس‌های دو تیم ملی و دانشجویان قطر را مشاهده می‌کنید.

نعیمه ظفر مربی ایرانی بسکتبال در تیم ملی قطر

      نعیمه ظفر در گوشه‌ی تصویر در حال هدایت تیمش است.

 

 

مطالب اختصاصی بیشتر از بسکتبال ایران را در بخش بالای سبد، خانه بسکتبال ایران بخوانید.

نعیمه ظفر مربی ایرانی بسکتبال و مدرس دانشگاه با عقد قراردادی با فدراسیون بسکتبال قطر، هدایت تیم‌های ملی بسکتبال و سه نفره دختران این کشور را برعهده گرفت.

اختصاصی سایت خانه بسکتبال ایران – نامش نعیمه ظفر است. با اصالتی بروجردی اما بزرگ شدۀ تهران. بسکتبالیست، مربی بسکتبال. با مدرک دکترای بیومکانیک ورزشی (مهندسی ورزش). استاد دانشگاه اما حدود سه ماه است که همۀ این موقعیت‌ها در کشورش را رها کرد و مقیم دوحه در قطر شد. این مطلب را در اینجا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید