بازتاب پخش زندۀ قرعه‌کشی بسکتبال المپیک از سایت خانه بسکتبال ایران

g J1WbtC30 MWfFBE1odQw

دیروز مراسم قرعه‌کشی بسکتبال المپیک توسط فیبا برگزار شد اما پخش زندۀ این مراسم از یک سایت ایرانی مورد توجه علاقه‌مندان به بسکتبال قرار گرفت.

بعد از پخش زندۀ مراسم قرعه‌کشی مسابقات بسکتبال زنان و مردان المپیک از طریق سایت خانه بسکتبال ایران، پخش این مراسم توسط یک سایت تخصصی بسکتبال در ایران که وابسته به تلویزیون یا فدراسیون بسکتبال نیست و به طور مستقل فعالیت می‌کند، بازتاب گسترده‌ای در جامعۀ بسکتبال ایران داشت.

احسان امیری مدیر این سایت، در گفت و گویی با اشاره به اینکه پخش زندۀ رویداد مهم و تاریخی قرعه‌کشی بسکتبال المپیک نقطۀ شروع برنامه‌های زنده این سایت است و در آینده پخش، همراه با تحلیل کارشناسان مستقل بسکتبال در دیگر رویدادها در برنامه‌های روتین این سایت قرار خواهد داشت، اضافه کرد:

«خوشحالیم که یک کار تیمی مستقل و برای نخستین بار در ایران جواب داد و مورد توجه جامعۀ بسکتبال ایران قرار گرفت.

بزودی دیگر برنامه‌های ما به اطلاع علاقه‌مندان به بسکتبال خواهد رسید و همچنان در راه عملی کردن شعارهای‌مان هستیم که سایت ما فراتر از یک سایت است».

lgtnUNfx40aZxDeO Z2X7g

7Lfc2IdnkmCrXMbS5zjBg

مصاحبه‌های سرضرب و سئوال‌ جواب‌های فراوان از بازیکنان بسکتبال را در سایت خانه بسکتبال ایران دنبال کنید.

سعی می‌کنیم در هفته با یکی از بازیکنان گفت و گو کنیم و شما را در جریان احوالات شخصی، بازی و تا حدودی زندگی آنان قرار بدهیم.

دیگر مصاحبه‌های اختصاصی خانه بسکتبال ایران را از اینجا بخوانید. دیالوگ

این مطلب را هم مطالعه کنید؛  پیرعباسی، رئیس هیئت بسکتبال خوزستان: برنامه کاندیداها منطبق با واقع‌بینی باشد / هجمه علیه افراد «نقد» نیست / بسکتبال متعلق به همه است

دیدگاهتان را بنویسید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *