بسکتبال سوپرلیگ غرب آسیا/ ذوب‌آهن عقب افتاد، مساوی کرد و برد

بسکتبال سوپرلیگ غرب آسیا/ ذوب‌آهن عقب افتاد، مساوی کرد و برد

دیشب تیم بسکتبال ذوب‌آهن اصفهان در پلی‌آف لیگ بسکتبال باشگاههای غرب آسیا در تهران به مصاف نفت عراق رفت و به پیروزی رسید.

سبزپوشان در کوارتر نخست با نتیجه ۲۸ بر ۱۸ عقب افتادند؛ سپس در کوارتر دوم نیز تیم عراقی بازی بهتری به نمایش گذاشت و نیمه نخست با نتیجه ۵۷ بر ۴۱ به سود نفت عراق به پایان رسید.

در کوارتر سوم بازی نزدیک دنبال شد و با نتیجه ۸۱ بر ۶۶ به سود نماینده عراق پایان یافت اما در کواتر چهارم بازیکنان تیم اصفهانی عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند و بازی را ۹۳- ۹۳ کردند تا وقت‌های اضافه سرنوشت برنده را مشخص کند.

ذوب‌آهن با پرتاب‌های سه امتیازی و ریباند همچنین همکاری در حمله در پایان توانست با نتیجه ۱۰۹ بر ۱۰۱ تیم نفت عراق را با شکست بدرقه کند و به نخستین پیروزی دست پیدا کند.

تیم بسکتبال ذوب‌آهن در این مرحله باید به ۲ پیروزی از ۳ بازی دست پیدا کند تا جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را بگیرد؛ سبزپوشان در صورت صعود به نیمه‌نهایی با شهرداری گرگان بازی خواهند کرد.

فرزاد کوهیان سرمربی تیم بسکتبال ذوب‌آهن اصفهان بعد از مسابقه گفت:

تیم عراق در نیمه نخست پرتاب‌های ۳ امتیازی موفقی داشت، در نیمه دوم دفاع تیمی بهتری داشتیم. بازی سختی در عراق خواهیم داشت، بازیکنان خارجی عراق بازی را سخت می‌کنند، اگر بازیکنان خوب ریکاوری شوند، امیدوارم بتوانیم بازی را در عراق

دیدگاهتان را بنویسید