رمضان سرمربی سابق تیم بسکتبال نوجوانان ایران: تعجب می‌کنم چرا می‌گویند این تیم از 7 بهمن رها شده بود

رمضان سرمربی سابق تیم بسکتبال نوجوانان ایران: تعجب می‌کنم چرا می‌گویند این تیم از 7 بهمن رها شده بود

سرمربی سابق تیم بسکتبال زیر 16 ساله‌های ایران نسبت به آنچه گفته شد این تیم از 7 بهمن پارسال به حال خود رها شده بود واکنش نشان داد.

برخورد منصفانه. شاید این بهترین عباراتی باشد که پس از هر تغییر و تحولی باید به آن توجه کرد اما خیلی وقت‌ها کارها و زحمات دیگران را نادیده می‌گیریم و با افراد در گذر زمان منصفانه برخورد نمی‌کنیم.

تیم بسکتبال نوجوانان ایران که چند روز پیش از مسابقه‌های انتخابی غرب آسیا برگشت، از تیر ماه 1400 ابتدا زیر نظر سیامک ویسی با برپایی سه اردوی شناسایی کارش را آغاز کرد. سپس بهرام رمضان از آبان 1400 هدایت نوجوانان را بر عهده گرفت.
رمضان در آبان سال قبل با دعوت از بازیکنان استان‌ها اردوی تیم زیر 16 ساله‌ها را دنبال کرد. طی سه مرحله اردویی تیم نوجوانان با حمایت مهرام و توافق فدراسیون بسکتبال در دوره ریاست رامین طباطبایی، برای آماده سازی و کسب تجربه بازی توسط بازیکنان؛ این تیم در لیگ یک باشگاههای ایران شرکت داده شد و با دو پیروزی مقابل تیم‌هایی از تبریز و ارومیه و یک باخت مقابل تیم اراک به کار خود پایان داد.

سه بازی تدارکاتی و شرکت در مرحله دوم بازی‌‌های لیگ یک در دی ماه، سایر برنامه‌های تیم بود. همچنین برنامه‌های تیم رمضان در آن مقطع تا 13 اسفند با دیدارهای لیگ یک مقابل بانی‌نو، مهام و پیکان ادامه یافت.

رمضان سرمربی سابق تیم بسکتبال نوجوانان ایران: تعجب می‌کنم چرا می‌گویند این تیم از 7 بهمن رها شده بود

بهرام رمضان در گفت و گویی با ما از این که گفته می‌شود این تیم از 7 بهمن به حال خود رها شده بود تعجب کرد.
وی گفت: تا جمعه 13 اسفند 1400، با 65 روز اردو، انجام 11 مسابقه دوستانه و 12 مسابقه رسمی در لیگ یک به آمادگی نسبی رسیدیم و می‌خواستیم تیم را برای رقابت‌های غرب آسیا در اردن آماده کنیم. این رقابت‌ها ابتدا قرار بود در اسفند ماه برگزار شود و بعد به 18 اردیبهشت تغییر کرد.

رمضان می‌گوید: واقعاً تعجب می‌کنم کسانی که می‌گویند این تیم از 7 بهمن به حال خود رها شده است هدف‌شان چیست؟ بهرام رمضان که دیگر نیست اما چرا در مورد زحماتی که این بچه‌ها کشیدند انصاف به خرج نمی‌دهید و واقعیت را کتمان می‌کنید؟

رمضان در پاسخ به این پرسش که واکنش جواد داوری بعد از اینکه رئیس فدراسیون بسکتبال شد با برنامه‌های شما در تیم نوجوانان چطور بود، گفت: ایشان ابتدا خیلی استقبال کردند و گفتند شما مربی سازنده‌ای هستی و برنامه‌ها را خیلی خوب پیش بردید. من ضمن ارائه گزارش‌های اردو و بازی‌ها، دو بار پیش و بعد از سال تقاضای اردو کردم اما پاسخی نشنیدم تا اینکه به جای من آقای محسن شاه‌علی را به عنوان سرمربی تیم معرفی کردند.
امیدوارم تیم نوجوانان همانگونه که در مسابقه‌های انتخابی غرب آسیا مؤفق بود و به عنوان تیم اول به مرحله نهایی صعود کرد در آسیا هم به مؤفقیت برسد. هدف ما سربلندی کشورمان است اما انتظار داشتم در قبال کارهایی که صورت گرفته بود، منصفانه برخورد کنند و زحمات کشیده شده را نادیده نگیرند.

عکس تیم نوجوانان در غرب آسیا با کادر فنی جدید

دیدگاهتان را بنویسید