فینال لیگ برتر بسکتبال بانوان / تیم کردستانی 2 بر صفر پیش افتاد

تیم گرگانی برای بار دوم است که به تیروژ حیات کردستان می‌بازد اما وعده‌ی پیروزی در بازی بعدی را می‌دهد.

لیگ برتر بسکتبال بانوان در دور پایانی بین دو تیم تیروژ حیات کردستان و شهرداری گرگان برگزار می‌شود. تاکنون تیروژ دو بازی را از حریف خود برده است اما بازی‌های فینال در سری پنجگانه برگزار می‌شود یعنی شهرداری همچنان فرصت جبران دارد.

دیروز در بازی دوم فینال لیگ برتر بسکتبال بانوان دو تیم برابر 71 شدند اما در وقت اضافه تیروژ 81 به 75 از سد میزبان خود گذشت و گام بلندی بسوی قهرمانی برداشت.
آنها یک پیروزی دیگر از یک + دو بازی (احتمالی) برای قهرمانی نیاز دارند. قهرمان لیگ برتر از سه برد بین 5 بازی فینال معرفی می‌شود.

دیروز و پس از دورقمی شدن امتیازات تیلفورد، سریک، یزدیان طهرانی و اسدی به نظر می‌رسید یک برد خانگی نصیب شهرداری می‌شود اما بازیکنان میهمان با هنرنمایی تیلر دیر ابتدا بازی را مساوی و سپس در وقت اضافه به سود خود تمام کردند.
اوچندو، کرمی، گل‌محمدی به اتفاق زینب غفاری و دیر 5 بازیکن با امتیازات دورقمی بودند تا عزم خود را برای پیروزی جزم کنند.

تیروژ 2 بر صفر پیش افتاد اما شهرداری در بازی دوم به نسبت بازی اول نزدیک باخت و بیشتر گل زد. (آنها در بازی اول 44 امتیاز در مقابل 60 امتیاز گرفتند).

این مطلب را هم مطالعه کنید؛  لیگ برتر بسکتبال / آرزومندی: داوران از حریم بسکتبال صیانت کنند / حاتمی: این رفتارها در شأن بسکتبال نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.