انتصخابات بسکتبال تهران/ یاران به موافقت چو دیدار کنید فکری هم به حال بسکتبال کنید

هیئت بسکتبال تهران

سایت خانه بسکتبال ایران – گفته می‌شود مجمع انتصخاباتی (انتصابی – انتخابی) هیئت بسکتبال تهران، با حمایت‌های بالادستی‌ها در فدراسیون بسکتبال به یکی از نامزدهای پدری که پسرش بسکتبالیست است، لبخند زده است.

تا این لحظه راویان اخبار حکایت می‌کنند مجمع را طوری چیده‌اند که تاکنون ۱۰ رأی برای این شخص کنار گذاشته شده است.

از آنجایی که اداره کل ورزش و جوانان تهران هیچ تسلط و اختیاری در امور و فضای حاکم بر بسکتبال ندارد و کار کارشناسی در مجامع به جای منفعت جمعی در بسکتبال به زدوبند و شیتیل گرفتن فردی تنزل پیدا کرده است، انتظار می‌رود این انتصخابات به مراتب بی دروپیکرتر از موارد مشابه باشد.

قبلاً در بده بستان‌های اطرافیان، رعایت یکسری اخلاقیاتی بود اما حالا دوستان زدوبند را در روز روشن به حد اعلی رساندند تا جایی که خبرورزشی امروز نوشته:

«مهره‌چینی برای انتخابات هیئت تهران صدای صمد نیکخواه‌بهرامی، کاپیتان تیم ملی را هم درآورده است».

در این مجمع صمد نیکخواه‌بهرامی، تقی‌لو و کیمیا یزدیان تهرانی نماینده بازیکنان هستند. ندا عسگرنیا و بهرام رمضان نماینده مربیان، صادق قنبری و سمانه دهقان نماینده داوران، باشگاه‌های کاله و وحدت آریا نماینده باشگاه‌های تهران هستند.

خبرورزشی نوشت: «گفته می‌شود بعضی از این اسم‌ها مهره‌چینی برای انتخاب احمد هاشمی، معروف به چاشی است. در حالی که او هیچ سابقه‌ای در بسکتبال ندارد و به صرف حمایت مالی قدم به انتخابات گذاشته است».

به نوشتۀ این روزنامه صمد نیکخواه‌بهرامی، کاپیتان تیم ملی بسکتبال و نماینده بازیکنان در این مجمع، درباره مهره‌چینی‌ها می‌گوید:

«نمی‌دانم بعضی‌ها از جان بسکتبال چه می‌خواهند؟ ما که تاکنون از بعضی کاندیداها اسمی نشنیده‌ایم و می‌دانم که تنها دنبال لابی‌گری هستند تا رأیی را به نفع خود ثبت کنند. من از آقای چاشی فقط این مسئله را شنیده‌ام که پسرش میز داوران را به خاطر عصبانیت از قضاوت به سمت آنها هل داده است».

صمد در ادامه تأکید می‌کند: «اگر او به حساب پسرش می‌خواهد در انتخابات شرکت کند پس پدر من که دو فرزند بسکتبالی داشته و ۱۴ سال هم صمد پسرش کاپیتان تیم ملی بوده، باید کاندیدا شود. او را که حداقل همه بهتر می‌شناسند! اما او هرگز چنین کاری نمی‌کند».

در مجمع انتصخابی، از باشگاه‌های مهرام و اکسون دعوت نشده است.

همایون ایزدپناه مدیر مهرام در گفت و گو با فارس، در مورد اینکه از این باشگاه نماینده‌ای برای حضور در انتخابات تهران وجود ندارد، اظهار داشت: این موضوع را باید از مسئولان اداره کل تهران بپرسید. من شنیدم که پریچهره گفته است لیست را تغییر خواهد داد و خودش نظارت می‌کند.

وی در مورد نامزدهای حاضر در انتخابات عنوان کرد: ۴، ۵ نفری که من دیدم خدا باید به داد بسکتبال تهران برسد. چاشی پدر یک بازیکن سابق مهرام است و فقط محمدپور بسکتبالی است. امیدوارم هرچه صلاح است، همان شود.

مدیر تیم بسکتبال مهرام در مورد این که آیا اعتراض کردید که چرا حضور ندارید، گفت: با داستان‌هایی که در دوره قبل افتاد، ما هم دیگر پیگیری نکردیم، چون فایده‌ای نداشت. پریچهره مدیر خوبی است، اما به نظرم او هم تا یک حدی می‌تواند کار را جلو ببرد.

مجمع بسکتبال تهران در انتخابات (انتصخابات) قبلی، شبنم کلاهی را به عنوان رئیس هیئت برگزید. بعد از یک سال که از ریاست وی گذشت، توسط رییس فدراسیون بسکتبال در پست دبیری این فدراسیون منصوب شد و آرای مجمع به باد رفت!

واقعا اگر کسی با حکم یکی می‌ماند یا می‌رود چرا مجمع برگزار می‌کنند؟

گفته می‌شود بعد از ماهها بلاتکلیفی در بسکتبال تهران کلاهی در حال مهندسی انتصخابات تهران است. تنها توصیه‌ای که ما داریم اینکه دوستان وقتی دورهمی می‌گیرند یک کمی هم به بسکتبال فکر کنند. فقط همین.

 

 

مطالب اختصاصی بیشتر از بسکتبال ایران را در بخش بالای سبد، خانه بسکتبال ایران بخوانید.

One thought on “انتصخابات بسکتبال تهران/ یاران به موافقت چو دیدار کنید فکری هم به حال بسکتبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید