روزنامه خبرورزشی علیه تیم ملی بسکتبال / خوش خدمتی خاص خبرنگار برای مربی خاص ادامه دارد

روزنامه خبرورزشی علیه تیم ملی بسکتبال / خوش خدمتی خاص خبرنگار برای مربی خاص ادامه دارد

روزنامه خبر ورزشی برای چندمین بار با حمله به تیم ملی و بازیکنان ملی‌پوش بسکتبال به رویه خود علیه منافع تیم ملی بسکتبال ادامه داد.

این برای چندمین بار بعد از جدایی سرمربی سابق از تیم ملی بسکتبال و آمدن سرمربی جدید تیم ملی بسکتبال است که این روزنامه توسط خبرنگار نزدیک خود به اعضای کادر فنی سابق، در حال حاشیه‌سازی برای برخی بازیکنان تیم ملی است.

خبرنگار این روزنامه در گفت و گو با افراد مختلف و از زبان آنان در پی متشنج کردن جو تیم ملی بسکتبال و ایجاد دو دستگی بین بازیکنان ملی‌پوش است. بازیکنانی که در ماههای آینده باید پنجره‌های انتخابی جام جهانی را سپری کنند.

تفرقه‌افکنی خبرنگار این روزنامه بار دیگر با تبرئه سرمربی سابق از همه اتفاقات و حاشیه‌های در طول سه سال و نیم قبل تیم ملی شروع شد که وی مسبب همه آنها بود. این خبرنگار تا وقتی که توسط سرمربی سابق با مسئولان در همین فدراسیون برو بیایی داشت همه خوب بودند اما حالا همه بد شدند و فقط مربی خاص خوب است! همچنین این خبرنگار عزم خود را جزم کرده و اصرار دارد کل حوادث و اتفاقات چهار سال گذشته را در گفت و گوهای اخیر به سفارش دیگران در روزنامه‌اش منعکس کند. مسائلی که بارها ما برشمردیم اما  وقتی امروز دوباره همان مسائل و اتفاقات آن هم از سوی افرادی که در زمان اتفاق افتادن ماجراها سکوت کرده بودند مطرح می‌شود، هر آدم عاقلی به سوءنیت این افراد در قبال مسائل تیم ملی و بسکتبال ایران پی می‌برد.

ناراحتی خبرورزشی همانگونه که در مصاحبه‌های خبرنگار این روزنامه با برخی افراد پیداست محروم نشدن ملی‌پوشان بسکتبال بعد از غائله فرودگاه است! جریانی که به دستگاههای نظارتی و مراجع صالح قضایی ربط پیدا می‌کند.

شبهه‌افکنی این روزنامه با هدف ایجاد کدورت‌ و حاشیه‌ در تیم ملی به مسائل درون تیم ملی می‌رسد جایی که ممکن است در هر تیمی اتفاق بیفتد اما این روزنامه به قصد ضربه زدن به تیم ملی و انتشار مطالبی علیه برخی ملی‌پوشان، با تأکید و اصرار روی مواردی در صحبت‌های مصاحبه‌شونده‌ها، حاشیه‌هایی علیه تیم ملی را دامن می‌زند. این در حالی است که پاسخ بسیاری از این موارد را باید از مراجع صالح قضایی پرسید. چه بسا مراجع قضایی تا این اندازه که خبرنگار این روزنامه پیگیر وقایع خیالی خود در ارتباط با برخی ملی‌پوشان است، مسائل به وجود آمده در فرودگاه را پیگیری نمی‌کنند!

این روزنامه با خوش خدمتی خاص خبرنگارش به مربی خاص که عامل اصلی ایجاد دو دستگی بین بازیکنان ملی‌پوش بود و هم‌اینک پشت جریان انتخابات فدراسیون مخفی شده تا سر بزنگاه دوباره از پنجره ورود کند! در مصاحبه‌های ساختگی سفارش شده، توپ را به زمین دیگران می‌اندازد در حالی که پاسخ‌دهنده اصلی ضعف بازیکنان دو رگه و دو دستگی بین بازیکنان باید سرمربی قبلی باشد که او در تمام دوران کارش در تیم ملی از آنان حمایت می‌کرد. بازیکنانی با پایین‌ترین عملکرد در بازی‌های تدارکاتی و المپیک. بازیکنانی که حق بازیکنان شایسته را پایمال کردند اما خبرنگار خاص در زمان این اتفاقات با بی تفاوتی از کنار آنها گذشت.

حتی زمانی که ارسلان کاظمی دو سال با سوءظن‌های همیشگی مربی خاص از تیم ملی دور شده بود، خبرنگار این روزنامه مشغول به به و چه چه کردن انتخاب‌های غلط مربی مورد علاقه‌اش بود.

حالا چه اتفاقی افتاده که بعد از رفتن مربی خاص، این خبرنگار محترمه در روزنامه‌اش و از قول این و آن به فکر تیم ملی و بازیکنانش افتاده و هر باز 9 ملی‌پوش را با عناوین خاص و در راستای خوش خدمتی‌هایش  زیر سئوال می‌برد، مسئله خاصی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید