اردوی تیم ملی بسکتبال با حاشیه‌های متفاوت / زلاتکو کجاست؟ / اعتراضات زیرپوستی به امکانات ضعیف و پروازهای خسته کننده

اردوی تیم ملی بسکتبال با حاشیه‌های متفاوت / زلاتکو کجاست؟ / اعتراضات زیرپوستی به امکانات ضعیف و پروازهای خسته کننده

تیم ملی بسکتبال بامداد امروز به استانبول رفت تا بعد از 25 ساعت اقامت در ترکیه به جاکارتا اندونزی سفر کند.

تیم ملی بسکتبال برای شرکت در سی‌امین دوره کاپ آسیا بامداد امروز تهران را به مقصد استانبول ترک کرد. ملی‌پوشان 25 ساعت در استانبول اقامت می‌کنند که طی این مدت یک جلسه تمرین برای‌شان در نظر گرفته شده است. سپس از استانبول راهی جاکارتا میزبان کاپ آسیا می‌شوند.

طی روزهای گذشته صحبت‌های زیادی مبنی بر اتفاقات و حاشیه‌های متفاوت در اردوی تیم ملی شنیده شد اما خیلی‌ها و بیشتر از همه خود ملی‌پوشان به دلیل در پیش بودن کاپ آسیا فعلاً در این ارتباط سکوت کرده‌اند.

وضعیت اردویی تیم‌های ملی شرایط مناسبی ندارد. حتی سایر تیم‌ها اعم از رده‌های سنی تا تیم ایران نوین، اردوهای خود را با کمترین امکانات سپری کردند. برخی صفحات اجتماعی نیز از نارضایتی حامد حدادی کاپیتان تیم ملی بسکتبال از امکانات ضعیف اردو و انتخاب نامناسب پروازهای تیم ملی خبر داده‌اند.

ملی‌پوشان بسکتبال نیز از شرایط اردویی خود همینطور نحوه پروازها رضایت ندارند.

پرواز تهران به صربستان برای اردوی تدارکاتی در این کشور، پرواز بسوی قزاقستان و از آنجا به تهران و سپس پرواز به سوریه، که هر کدام آنها با معطلی‌های چند ساعته در فرودگاه‌ها همراه بود، اعضای تیم ملی را در پنجره سوم جام جهانی 2023 کلافه کرده بود. ضمن آنکه هتل محل اقامت تیم در صربستان مناسب نبود.

در حال حاضر تیم ملی با پرواز طولانی مدت که یک سوی آن فرودگاه استانبول در نظر گرفته شده است به جاکارتا اندونزی خواهد رفت.

تیم ایران چهارشنبه در نخستین بازی خود در کاپ آسیا 2022 به دیدار سوریه می‌رود.

در همین حال که اخباری از نارضایتی ملی‌پوشان از نحوه تدارکات تیم ملی همچنین پرواز‌های طولانی به دلیل قیمت پایین‌تر بلیت به گوش می‌رسد، اتفاق دیگری همه را متعجب کرد.

زلاتکو جوانوویچ مربی تیم ملی بعد از بازگشت تیم از سوریه به ایران برنگشت و به کشورش رفت. وی گفته فقط در پنجره‌های جام جهانی مربی تیم ملی است. موضوعی که تاکنون فدراسیون بسکتبال آن را رد یا تایید نکرده است.

به هر حال تیم ملی بعد از اقامت چند ساعته در ترکیه به سوی جاکارتا پرواز می‌کند و همانگونه که اشاره شد به دلیل در پیش بودن کاپ آسیا بسیاری از مشکلات و حواشی پیرامون تیم مسکوت مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید