حاشیه سازی شاهین‌طبع این بار علیه قاسمی

حاشیه سازی شاهین‌طبع این بار علیه قاسمی

سایت خانه بسکتبال ایران؛ از حدود سال 1388 تاکنون، بسکتبال ایران با جریانات حاشیه‌ای فراوان روبرو بود که در رأس این حاشیه‌ها با هدف اختلاف و تفرقه‌اندازی‌ در جامعه بسکتبال و منفعت‌طلبی، فقط یک نام شنیده می‌شود:

مهران شاهین‌طبع.

برنامه دیروز رادیو ورزش را می‌شنیدم که بر خلاف سایر برنامه‌ها از جمله «شبکه ورزش سیما»، به بازی‌های تیم ملی آب بسته نشد و از یکه‌تازی شاهین‌طبع در مقابل مجریان ناآگاه به مسائل روز بسکتبال نیز خبری نبود چون در آنسوی سیم، کارشناسی و تسلط و دقت نظر علی توفیق در مباحث، گفت و گویی با خروجی خوبی ساخت.

در این گفت و گو یک نکته در حرف‌های شاهین‌طبع وجود داشت که آن را در جریان اردوها و بازی‌های تیم ملی در دیدارهای دوستانه و المپیک بارها شنیده بودم. او این روزها به مبحث مدیریت در تیم ملی بیش از گذشته می‌پردازد.

با وجود اینکه مسعود قاسمی نفر اصلی ورود شاهین‌طبع به تیم ملی بود و بارها به خاطر این انتخاب مورد انتقاد قرار گرفت اما به نظر می‌رسد شاهین‌طبع این روزها در پی پنهان‌کاری ضعف‌های آشکار فنی روی نیمکت تیم ملی، و ایجاد حاشیه‌های تازه برای بازیکنان و برخی منتقدین، به دنبال دادن آدرس‌های غلط بیشتری است که یکی از آنها ربط دادن اتفاقات اخیر تیم ملی به حضور قاسمی به عنوان مدیر تیم‌های ملی روی نیمکت است!

حتی شنیدیم که شاهین‌طبع در جریان دیدارهای تدارکاتی اسپانیا به قاسمی جلوی بازیکنان توهین کرده است.
در کنار این اتفاقات، منابع ما دعوای لفظی قاسمی – شاهین‌طبع را بعد از بازگشت تیم ملی از توکیو تأیید کرده‌اند.

این رفتارها حداقل در 12 – 10 سال گذشته بارها از سوی شاهین‌طبع سر زده است.

وی در طول این سال‌ها همیشه یک پای ثابت حاشیه‌ها بوده و در پی اتفاقات اخیر بسکتبال ایران و پس از گذشت سال‌ها همچنان نقش اول حاشیه سازی را برعهده دارد.

برای اینکه الکی حرف نزده باشم در روزهای آینده درباره حاشیه‌سازی‌های شاهین‌طبع و تاوان و هزینه‌ای که بسکتبال بابت حاشیه سازی‌های او داد، بیشتر خواهم نوشت.

افشین رضاپور

One thought on “حاشیه سازی شاهین‌طبع این بار علیه قاسمی

دیدگاهتان را بنویسید