برنامه شماره 55 رادیو بسکتبال ایران – زنجان؛ از مردان نمکی تا شکوه سلطانیه

برنامه شماره 55 رادیو بسکتبال ایران – زنجان؛ از مردان نمکی تا شکوه سلطانیه

سایت خانه بسکتبال ایران تقدیم می‌کند

سری جدید برنامه‌های رادیو بسکتبال

امشب 29 بهمن 1400 – برنامۀ شمارۀ 55 از سایت خانه بسکتبال ایران

صدای ما فراتر از خانه ما

این برنامه؛

«زنجان؛ از مردان نمکی تا شکوه سلطانیه»

رادیو بسکتبال را از سایت  خانه بسکتبال ایران بشنوید

صدای ما فراتر از خانه ماست

 

ضمن تشکر از بازدید شما، خواهشمندیم به منظور ارائه خدمات بهتر و رسیدن به اهداف عالی سایت، تیم خانه بسکتبال ایران را یاری فرمایید.

هرگونه پیشنهاد و انتقاد سازنده خود را با ما در میان گذاشته تا با برطرف نمودن ایرادات و استفاده از پیشنهای ارزشمند شما در جهت ارائه خدمات بهتر به خانواده بزرگ بسکتبال بکوشیم.

One thought on “برنامه شماره 55 رادیو بسکتبال ایران – زنجان؛ از مردان نمکی تا شکوه سلطانیه

 1. مسعود رهبری میگوید:

  با سلام و عرض خسته نباشید . با تشکر از زحمات شما ، در مورد برنامه شماره ۵۵ رادیو بسکتبال ایران – زنجان چند نکته را خدمتتون عرض کنم .
  1- تاریخ نوشته شده بسکتبال زنجان متاسفانه با تحریف همراه بوده و به صلاح دیده نویسنده و گوینده بسیاری از زحمتکشان از قلم افتاده اند.
  2- چه نظارتی بر راستی و درستی و مستند بودن و بعض آلود نبودن نگارش نویسنده وجود دارد ؟ شما دارید آن را نشر می دید همان دوستی و رفاقت با نویسنده متن برایتان کافی می باشد ؟

  • خانه بسکتبال ایران میگوید:

   درود بر شما
   سپاس از اینکه برنامه مورد توجه قرارگرفته و به آن گوش دادید، ما یک هفته منتظر اطلاعات بودیم و با توجه به شکل جدید برنامه های رادیو بسکتبال و ثبت در سایت با مسئولین استان ارتباط اطلاع می‌دهیم و از آنها درخواست اطلاعات می‌کنیم متاسفانه، مطالبی که حاضر کردند و ارسال شد این مطالب بود. که بخش بیشتر آن جمع آوری و آماده سازی تیم رادیو بسکتبال بود.
   لطفا برنامه سیستان و بلوچستان، گیلان، لرستان، آذربایجان، مازندران و یا دیگر استان‌ها را گوش دهید، سطح همکاری ها متفاوت است…
   امیدوارم با همکاری شما و دیگر دوستان برنامه مجدد و کاملتری را بسازیم، ما کاملا مشتاق و بگوش هستیم
   با سپاس
   تیم خانه بسکتبال ایران

دیدگاهتان را بنویسید