ماجرای دوره مربیگری بسکتبال در قشم چیست؟ / پول ندهید ممنوع‌الکار می‌شوید!

ماجرای دوره مربیگری بسکتبال در قشم چیست؟ / پول ندهید ممنوع‌الکار می‌شوید!

دوره مربیگری کارت زرد برای مربیان فارس، کرمان و هرمزگان برگزار می‌شود اما در قشم!

فدراسیون بسکتبال دوره مربیگری کارت زرد سه استان هرمزگان، کرمان و فارس را در جزیره قشم برگزار می‌کند. مربیان این سه استان برای ادامه فعالیت در سال جاری باید این دوره را طی کنند و در غیر این صورت فدراسیون از فعالیت‌شان ممانعت خواهد کرد!

به غیر از استان هرمزگان، آیا دو استان دیگر نمی‌توانند دوره‌های مربیگری را به طور مستقل در مراکز و یا در یکی از شهرهای خود برگزار کنند؟ چرا مربیان این استان‌ها باید این فصل از سال به قشم بروند؟ یک مربی علاوه بر حق عضویت در سامانه فدراسیون بسکتبال و پول نامنویسی در این دوره، چه میزان هزینه را باید صرف سفر و اقامت در قشم کند؟

فدراسیون بسکتبال فکر رزرو هتل را هم کرده است! به این ترتیب که نرخنامه ویژه میهمانان فدراسیون بسکتبال! از سوی دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری فلامینگو قشم، در اختیار مربیان این سه استان قرار گرفته است!

چه کسانی پشت پرده‌ی ماجرای دعوت مربیان به هتل خاص در قشم هستند؟

تعداد شرکت‌کنندگان 80 نفر تخمین‌زده می‌شود، که مربیان رده‌های سنی بشمار می‌آیند و از پول هنگفت قراردادهای باشگاهی در لیگ برتر بی‌بهره.
جدای از غیراستاندارد بودن کلاس با این تعداد نفرات باید گفت چه کسانی با پول داخل جیب مربیان بسکتبال منفعت می‌برند؟ فدراسیون بسکتبال از طرفی مربیان را تشویق کرده تا قبل از پنجشنبه (فردا) با رزرو هتل در تاریخ کلاس، از تخفیف این هتل بهره‌مند شوند و از طرف دیگر مربیان را تهدید کرده در صورت شرکت نکردن در این دوره، از فعالیت‌شان در مسابقات رده‌ها و قهرمانی کشور، جلوگیری می‌کند.

One thought on “ماجرای دوره مربیگری بسکتبال در قشم چیست؟ / پول ندهید ممنوع‌الکار می‌شوید!

  1. محمدجواد کمالی میگوید:

    سلام بنده بعنوان مربی دعوت شدم ولی امکان سفر به قشم ندارم چون واقعا از نظر مالی زیاد میشه برام .راه دور با ماشین شخصی و خطر جاده بماند.
    کاش کلاسها مثل سال قبل استانی بود.
    اگر هم از فعالیتمون جلوگیری بشه یه شهرستان کم میشه یه تعداد استعداد نابود.

دیدگاهتان را بنویسید