آشنایی با بازیکنان تیم ملی بسکتبال فرانسه در المپیک توکیو 2020 + فیلم

آشنایی با بازیکنان تیم ملی بسکتبال فرانسه در المپیک توکیو 2020 + فیلم

سایت خانه بسکتبال ایران؛ آشنایی با بازیکنان تیم ملی فرانسه در المپیک توکیو 2020

ایران – فرانسه: شنبه ۹ مرداد، ساعت ۵:۳۰

1.Frank Bryan Ntilikina :

فرانک برایان 23 ساله و یک بازیکن بلژیکی و الاصل که برای تیم ملی فرانسه بازی می‌کند، او یکی NBA player های تیم ملی فرانسه و در تیم نیویورک نیکس عضویت دارد، او یک پوینت گارد است و قهرمانی زیر 18 سال و زیر 16 سال اروپا را در کارنامه خود دارد.

2.Timothé Luwawu-Cabarrot‎:

لوواوو یک بازیکن 26 ساله و در تیم بروکلین عضویت دارد و در سال 2016 از تیم فیلادلفیا درفت شده است، او یک شوتینگ گارد است و 198 سانتی متر بلندای قامت او است.

3.Thomas Heurtel

توماس یک بازیکن 32 ساله و در تیم رئال مادرید عضویت دارد، او یک پوینت گارد، توماس در کارنامه خود مقام سومی جام جهانی 2014 و قهرمانی اروپا 2013 را دارد.

4.Nicolas batum

نیکولاس 32 ساله و در تیم کلیپرز عضویت دارد ،پوزیشن بازی او small forward است و 203 سانتی متر بلندای قامت نیکولاس و در گذشته سابقه بازی برای پورتلند را هم داشته است.

5.Guerschon yabusele

این بازیکن 25 سال سن دارد و پوزیشن بازی او power forward ، او در تیم رئال مادرید عضویت دارد و 203 سانتی متر بلندای قامت او است.

6.Evan fournier

پوزیشن بازی ایوان شوتینگ گارد و تیم بوستون سلتیک عضویت دارد، 198 سانتی متر بلندای قامت فورنیر و 28 سال سن دارد، از باشگاه هایی که او بازی کرده می‌توان به دنور اشاره کرد.

7.Nando de Colo

ناندو 34 ساله است و در تیم فنرباغچه ترکیه عضویت دارد، 196 سانتی متر بلندای قامت او است و در پوزیشن شوتینگ گارد بازی می‌کند ناندو سابقه بازی در لیگ اسپانیا و NBAرا هم دارد.

8.Vincent poirier

او بازیکن تیم رئال مادرید و یک سنتر محسوب می‌شود، 213 سانتی متر بلندای قامت او است و 27 سال سن دارد.

9.Andrew albicy

او یکی از بازیکنان کوتاه قامت تیم فرانسه و با 178 سانتی متر در پوزیشن پوینت گارد بازی می‌کند، این بازیکن فرانسوی در تیم Herbalife Gran Canaria عضویت دارد و 31 ساله است.

10.RUDY Gobert

رودی یکی ازبازیکنان مهم فرانسه و 215 سانتی متر بلندای قامت او است، رودی یک سنتر محسوب می‌شود و در تیم Utah Jazz عضویت دارد، او 29 ساله است.

11.Petr CORNELIE

او در تیم Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez عضویت دارد و یکی از سه بازیکن سنتر تیم فرانسه است ،211سانتی متر قد او است و 26 سال سن دارد.

12.Moustapha fall

مصطفی بلند قامت ترین بازیکن فرانسه با 218 سانتی متر بلندای قامت، او در یونان بازی می‌کند و درتیم المپیاکوس عضویت دارد و 29 ساله است.

مربی و آنالیزور بسکتبال
علیرضاامیری 🇮🇷

دیدگاهتان را بنویسید