توفیقِ نفت در یک چهارم پایانی لیگ برتر بسکتبال/ حذف مهرام در بازی سرنوشت

با حذف مهرام در یک چهارم پایانی لیگ برتر بسکتبال تیم‌ نفت آبادان به نیمه‌نهایی رسید.

دیدار تیم‌های نفت و مهرام دیروز در آبادان برگزار و طی یک بازی نزدیک تیم میزبان 88 – 87 پیروز شد.

این پنجمین بازی دو تیم در سری یک چهارم پایانی بود. در حالی که دو تیم در مجموع 4 بازی قبلی، 2 بر 2 مساوی بودند اما بازیکنان علی توفیق در تیم نفت مؤفق به شکست تیم مهرام و حذف این تیم در بازی سرنوشت شدند.

بازی در پایان ۴۰ دقیقه در امتیاز ۷۶ مساوی شد و در پنج دقیقه اضافه، پالایش نفت آبادان توانست با یک اختلاف امتیاز برنده شود.
کاردوست، داورپناه، رضایی‌فر و شهریان بهترین‌های نفت بودند. سینا واحدی 38 امتیاز برای مهرام گرفت. یوسف‌وند و گیرگوریان دیگر بازیکنان برتر میدان بودند.

به این ترتیب نفت در مجموع پنج بازی با سه برد و دو باخت به نیمه‌نهایی راه پیدا کرد. ‌

پیش از این شهرداری گرگان، کاله مازندران، ذوب آهن اصفهان صعود خود را به مرحله نیمه نهایی مسجل کرده بودند و  پالایش نفت آبادان هم  به عنوان چهارمین تیم به این مرحله راه پیدا کرد.

در مرحله نیمه نهایی تیم‌های شهرداری گرگان با پالایش نفت آبادان و کاله مازندران با ذوب آهن اصفهان به مصاف هم می‌روند و هر تیمی که دو برد از سه مسابقه را کسب کند فینالیست می‌شود.

این مطلب را هم مطالعه کنید؛  بسکتبال سه‌نفره، بازی‌ترین «بازی» دنیاست (این مطلب را یا تا پایانش بخوانید یا اصلاً نخوانید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.