نامزد ریاست فدراسیون به کمیته انضباطی فراخوانده شد!

نامزد ریاست فدراسیون به کمیته انضباطی فراخوانده شد!

… بهتر است که آقایان، آستانه تحمل خودشان را بالا ببرند و با نگاه حرفه‌ای‌تری نسبت به این مسائل برخورد داشته باشند ، نه این که هر کس زبان به انتقاد گشود ، او را به محاکم قضایی و کمیته های انضباطی فرا بخوانند ! این چه جوی است که در بسکتبال به راه انداخته اید و همه اعضای آن را با واژه هایی چون «متشاکی»، «متهم» ،«خوانده» و «مجرم» مانوس کرده اید ؟

روزی بسکتبال را با پسوند «ورزش دانشگاهی» خطاب می کردند اما متاسفانه کار به جایی رسیده که پرونده های متعدد و قطوری از پیشکسوتان در قوه قضائیه از این شعبه به آن شعبه ارجاع می شود.

احساس می کنیم فدراسیون نشینان ، بسکتبال را با «گشتاپو» اشتباه گرفته اند!

دست بردارید و فکری به حال تعامل بیشتربا جامعه بسکتبال کنید .در ضمن نفهمیدیم که پوران عباسی را به عنوان مربی باشگاه سپهرداد به کمیته انضباطی دعوت کرده اید یا قصد دارید ایشان را به عنوان کاندیدای انتخاباتی و رقیبتان از عرصه حذف کنید ؟…

کیهان ورزشی

دیروز درباره شرایط انتخابات پیش روی فدراسیون بسکتبال نوشتیم و هشدار دادیم که ممکن است حرف های ما به مذاق بسیاری از پیشکسوتان و اهالی بسکتبال خوش نیاید و اعتقادشان بر این باشد که مطرح کردن آن بذر ناامیدی را در دل منتقدین می کارد و البته حق هم دارند ، اما چاره ای جز روبروشدن با واقعیات وجود ندارد. متذکر شدیم که رامین طباطبایی و زیردستانش در فدراسیون، به اصطلاح بازی انتخاباتی را بلد هستند و می دانند که چگونه باید سایر رقبا را از گردونه خارج کنند و…

هنوز ۲۴ ساعت از چاپ زبان سرخ نگذشته ، خبری به دستمان رسید که موید نوشته های دیروز بود. ماجرا از این قرار است که کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال نامه ای را با امضای رامین طباطبایی ، رئیس فدراسیون خطاب به پوران عباسی ، ارسال کرده و از ایشان خواسته تا در جلسه ای که دوشنبه ، نوزدهم مهرماه برگزار خواهد شد ، حضور به هم رسانده و دفاعیات خود را نسبت به آنچه که از طرف فدراسیون ، نشر مطالب متضمن توهین ذکر شده ، انجام دهد .

این که منظور فدراسیون دقیقا از توهین چه چیزی بوده است و به زعم خودشان این گزارش واصله از طریق چه کسانی (بخوانید بادمجان دور قاب چین ها) به دستشان رسیده را شیرفهم نشدیم، اما با شناختی که از خانم عباسی داریم و اتفاقا تلفنی هم از ایشان پرس و جو کردیم ، بعید می دانیم اسائه ادبی نسبت به مسئولان فدراسیون انجام داده باشند.

تا آنجایی که مطلع هستیم دغدغه متهمه(!) و خیلی از اهالی بسکتبال(من جمله خود ما) چیزی جز«نقد سازنده» در راستای تعالی بسکتبال نیست.

بهتر است که آقایان ، آستانه تحمل خودشان را بالا ببرند و با نگاه حرفه ای تری نسبت به این مسائل برخورد داشته باشند ، نه این که هر کس زبان به انتقاد گشود ، او را به محاکم قضایی و کمیته های انضباطی فرا بخوانند !

این چه جوی است که در بسکتبال به راه انداخته اید و همه اعضای آن را با واژه هایی چون «متشاکی»، «متهم» ،«خوانده» و «مجرم» مانوس کرده اید ؟

روزی بسکتبال را با پسوند «ورزش دانشگاهی» خطاب می کردند اما متاسفانه کار به جایی رسیده که پرونده های متعدد و قطوری از پیشکسوتان در قوه قضائیه از این شعبه به آن شعبه ارجاع می شود .احساس می کنیم فدراسیون نشینان ، بسکتبال را با «گشتاپو» اشتباه گرفته اند!

دست بردارید و فکری به حال تعامل بیشتربا جامعه بسکتبال کنید .در ضمن نفهمیدیم که پوران عباسی را به عنوان مربی باشگاه سپهرداد به کمیته انضباطی دعوت کرده اید یا قصد دارید ایشان را به عنوان کاندیدای انتخاباتی و رقیبتان از عرصه حذف کنید ؟

خیالتان راحت باشد ، هم شما می دانید و هم ما بی خبر نیستیم که در انتخابات پیش رو ، برنده محتمل خواهید بود اما بهتر است برای حفظ ظاهر هم که شده ، دست از این رفتارهای کودکانه بردارید .

البته از گوشه و کنار شنیدیم که یکی از مسئولین فدراسیون که ید طولایی در احضار شدن به مراجع قضایی داشته به خانم عباسی دلداری داده که لازم نیست خودتان را درگیر این موضوع کنید ، من خودم حلش می کنم !

کامران خطیبی

دیدگاهتان را بنویسید