گفت و گوی قاضی‌القضات بسکتبال با جنم جبالی / چرا آدم توانمند، تک شغله باشه!

گفت و گوی قاضی‌القضات بسکتبال با جنم جبالی / چرا آدم توانمند، تک شغله باشه!

این بار قاضی‌القضات ما با یکی از اعجوبه‌ها در فدراسیون با مدیریت جهادی بسکتبال تماس گرفت تا بیشتر از تنوع مهارت‌ها و کارهایش در همه‌ی امور سر دربیاورد.

لطفاً خودتان را معرفی کنید؟
بنده «جنم جبالی» هستم.

با وجود حجم بالای کارهای شما میشه لطفاً کمی درباره رزومه‌تون بگید؟

بله من داور ملی بودم که یهو در فدراسیون با مدیریت جهادی و پیش‌زمینه آشنایی در اصفهون با ایشون از پله‌های ترقی بالا رفتم.

نردبان شما تا کجاست؟

فعلاً آسمان هانگژو رو دیدم و بعدش برگشتم گفتم چه کاره‌ای آدم خودش و چمدونش رو پایین بذاره و هی تک شغله باشه. آدم توانمند براش تک شغله معنی نداره. نردبان رو از ناظری گذاشتم سمت دوحه تا در مسئولیت و مأموریت بعدی چشم حسودها درآد.

الان در شغل بعدی‌تون با سه بازی سه باخت موفق بودید؟
سئوال بعدی.

ولی میگن مدیریت جهادی با سفر شما به عنوان مربی مخالف بود و اصلاً خبرم نداشت؟ یا قبلش شایعه اخراج شما از فدراسیون مدیریت جهادی شنیده شد؟

خب، این مشکل منه؟ من که نمی‌تونم به همه بگم کجام یا کجا می‌رم. از یک جایی رفتم حالا چی شد. این همه یواشکی سر از یک جاهایی درمیارن منم برم. شایعات هم باور نکنید. مردم بلدن فقط پشت سر آدمای موفق صفحه بذارن. شما از اسمم باید متوجه بشید. من جنم هستما. با جنما همه جا هستند.

به ما اطلاع دادند شما زبان انگلیسی بلد نیستید، چطور در آزمون‌ها شرکت کردید؟

اینم حرف همون حسودهاست. نه کاملا غلطه من تسلط کامل دارم با دو اکسنت بریتیش و امریکن.

ولی شما حتی توی استوری‌تون کلمه بازی یا همون گیم رو بلد نبودید، چطور میشه؟

اینا بازی رسانه‌ست.

شما روز بعدش حتی فارسی رو هم غلط نوشتید.

گفتم که اینا رسانه معاند هستند که نمی‌تونن توفیقات دیگران رو ببینند. فیبا توانایی‌های من رو از قبل می‌شناخت و توانایی‌های من مورد تقدیر فیبا بوده.

بله اما میگن یک سال و نیم پیش وقتی شما به عنوان داور میز در بازی‌های جوانان آسیا در تهران حاضر بودید، ولید مارسل رییس  داوران آسیا گفته بوده حتی توی میز از شما استفاده نشه. در این مدت چه اتفاقی افتاد داوری که بهش میز نمی‌دادن یهو آسمان هانگژو را با سمتی رویایی دید؟

اصلاً شما از کدام رسانه‌اید؟

من از ویلان اونترنشنال هستم.
گفتم با رسانه معاند حرف نمی‌زنم…

دیدگاهتان را بنویسید