یکی «آقا مهران» رو «باد» بزنه!

یکی «آقا مهران» رو «باد» بزنه!

سایت خانه بسکتبال ایران؛ این روزها در خصوص نداشتن تهویه سالن محل تمرین ملی‌پوشان بسکتبال صحبت می‌شود. یا، کمبود بازی‌های تدارکاتی تیم ملی.

در مورد نداشتن تهویه و گرم بودن سالن تمرین، در یکی دو سال گذشته شاهد این اتفاقات بودیم و تازگی ندارد حتی در زمان بازی‌های تیم ملی این اتفاق افتاده است.

اما نکته جالب چشم‌پوشی کردن برخی رسانه‌های نزدیک به شاهین‌طبع از اشکالات فنی تیم ملی است. در عوض به نداشتن تهویه و گرم بودن سالن و ربط دادن این موضوع به مدیریت ضعیف فدراسیون سنگ تمام گذاشتند.

فدراسیون بسکتبال به شدت دچار سوءمدیریت است که این جای خود، اما دلواپسان این روزهای تیم ملی بهتر است ضعف‌های فنی تیم با شاهین طبع را هم با همین میزان سرعت و دقتی که سالن گرم را به سر مدیریت می‌کوبند به نقاط ضعف فنی و ضعف در اداره و کنترل تیم در جریان مسابقات همچنین از بین بردن سرمایه‌های انسانی با دو رگه‌پروری و … بپردازند.

در خصوص بازی‌های تدارکاتی نیز خدمت دلواپسانئ شاهین‌طبع عرض کنم، بر اساس جدول فیبا، تیم ملی بسکتبال با 4 بازی دوستانه و تدارکاتی قبل از المپیک، تا امروز جزو رکوردداران این بازی‌هاست.

یعنی یک رسانه به قدری نگران کمبود امکانات و تدارکات تیم ملی و از همه مهمتر شاهین‌طبع و گرمای سالن شده که با تغییر موضع ناگهانی علیه فدراسیون بسکتبال با خودم گفتم الان که بادبزن رو برداره و بره سالن «آقا مهران» رو باد بزنه تا خیس عرق نشه.

One thought on “یکی «آقا مهران» رو «باد» بزنه!

دیدگاهتان را بنویسید