یورو بسکت 2022 / یک جوخه لهستانی علیه 11 هزار تماشاگر در پراگ / خونسرد مثل یوکیچ و میچیچ

یورو بسکت 2022 / یک جوخه لهستانی علیه 11 هزار تماشاگر در پراگ / خونسرد مثل یوکیچ و میچیچ

دومین روز از رقابت‌های بسکتبال قهرمانی اروپا با بازی‌های قابل پیش بینی روبرو بود.

بازیکنان برتر این رقابت‌ها عبارت بودند از مارک‌کانن، آودیجا، آنتتوکومپو، پونیتکا و اسمیت.

یورو بسکت 2022 / یک جوخه لهستانی علیه 11 هزار تماشاگر در پراگ / خونسرد مثل یوکیچ و میچیچ

بر خلاف شکست فنلاند به اسراییل در افتتاحیه بازی‌های خودش در تورنمنت، لوری مارک‌کانن به عنوان کارآمدترین بازیکن حکمرانی کرد. ستاره فنلاندی 33 امتیاز، 12 ریباند و چندین بازی ارزشمند به دست آورد، اما اسرائیل در وقت اضافه 89 بر 87  به برتری رسید.

یونان با 27 امتیاز، 11 ریباند و 6 پاس منجر به گل یانیس آنتتوکومپو موفق شد در پیروزی 89 بر 85 مقابل کرواسی، برتری خود را حفظ کند.

بر خلاف روند نتیجه جالین اسمیت گارد کرواسی با 23 امتیاز، 5 ریباند و 4 پاس منجر به گل، اولین بازی لذت بخش یورو بسکت را داشت.

ماتئوش پونیتکا نیز در محوطه بیرونی عالی بود و با 26 امتیاز، 9 ریباند و 4 پاس منجر به گل در پیروزی 99 – 84  برای لهستان، تماشاگران چک را ساکت کرد.

یوکیچ پیام شعارهای MVP را می‌شنود در حالی که صربستان شب بزرگ دی یونگ را خراب کرد.

ورثی دی یونگ یکی از بهترین بازی‌های دوران حرفه‌ای خود را انجام داد و 28 امتیاز برای هلند به دست آورد، اما صربستان ابزار دیگری در اختیار داشت و در مسیر شروعی پیروزمندانه، پیروزی 100 بر 76 را به دست آورد. با گروه بزرگی از طرفداران آنها در جمهوری چک.

دلیل اصلی اینکه صربستان هرگز آرامش خود را از دست نداد این واقعیت بود که آنها نیکولا یوکیچ و واسیلیه میچیچ را خیلی خونسرد در صفوف خود دارند. هر دو ستاره بازی‌های فوق‌العاده‌ای انجام دادند تا صربستان را با خیال راحت به اولین برد پیش از دیدار خود با میزبان گروه در روز شنبه هدایت کنند.
هلند جمعه شب یک حریف سرسخت بود و حتی یک ثانیه هم تسلیم نشد. بهترین کشش آنها در ابتدای کوارتر سوم بود، زمانی که ورثی دی یونگ به آنها کمک کرد اختلاف را به 56 – 51  کاهش دهند.

یورو بسکت 2022 / یک جوخه لهستانی علیه 11 هزار تماشاگر در پراگ / خونسرد مثل یوکیچ و میچیچ

لهستان 11 هزار طرفدار را در پراگ شگفت زده کرد تا جمهوری چک را 99 بر 84  شکست دهد. جمهوری چک نیمه دوم را بدون کاپیتان خود توماس ساتورانسکی بازی کرد که با درد مصدومیت به بازی آمد و در 17 دقیقه 6 پاس منجر به گل داد.

لهستان از ابتدا تا انتها جلو بود.

Slaughter و Ponitka سه پرتاب سه امتیازی زدند، با درایوهای امتیازآور تا همه ضربات به میزبان برای آنها اثر خاموشی تماشاگران را داشته باشد. تنها چیزی که در این عرصه شنیده شد، تشویق یک جوخه لهستانی اما با فریادهای بلند آنان در بخش‌های بالایی میدان بود.

در سایر بازی‌های اکراین 90 – 61 انگلیس را برد و ایتالیا 83 به 62 استونی را مغلوب کرد.

گوبرت یا والانسیوناس

آیا لیتوانی یا فرانسه در گروه مرگ 2  – 0 خواهند شد؟

بسکتبال قهرمانی اروپا (یورو بسکت) امروز با دیدار حساس لیتوانی – فرانسه دنبال می‌شود.

امروز گروه‌های A و B پس از یک روز استراحت در روز جمعه به بازی بازمی‌گردند، در حالی که گروه‌های C و D دو بازی پشت سر هم در مرحله گروهی دارند.

لیتوانی و فرانسه با حفره بزرگی در گروه مرگ روبرو هستند زیرا غول‌های اروپایی لیتوانی و فرانسه با یک باخت مقابل هم قرار می‌گیرند. جایی که دیدار گوبرت و والانسیوناس تماشایی‌تر از نقاط دیگر زمین است.

آنتتوکومپو امیدوار است تا میهمانی را برای ایتالیای میزبان خراب کند. هواداران گروه C باید برای بازی برتر در میلان منتظر بمانند زیرا ایتالیا میزبان به مصاف یانیس آنتتوکومپو و یونان خواهد رفت. هر دو تیم مسابقات را با برد آغاز کردند.

جمهوری چک یکی دیگر از 4 میزبان مشترک مسابقات بسکتبال اروپا، تشنه اولین برد است.

دو کشور میزبان نتوانستند اولین بازی های خود را ببرند – جمهوری چک و گرجستان – و اولی با کار دشواری برای ورود به ستون برد روبرو است زیرا آنها در گروه D به مصاف صربستان می‌روند.

یورو بسکت 2022 / یک جوخه لهستانی علیه 11 هزار تماشاگر در پراگ / خونسرد مثل یوکیچ و میچیچ یورو بسکت 2022 / یک جوخه لهستانی علیه 11 هزار تماشاگر در پراگ / خونسرد مثل یوکیچ و میچیچ

 

دیدگاهتان را بنویسید