نگاهی به دو بازی امشب یوروبسکت / تیم‌های متضاد

نگاهی به دو بازی امشب یوروبسکت / تیم‌های متضاد

یک‌چهارم پایانی یوروبسکت امشب و فرداشب برای معرفی 4 تیم به نیمه‌نهایی برگزار می‌شود. امشب اسپانیا –  فنلاند و آلمان – یونان بازی می‌کنند و فرداشب فرانسه – ایتالیا و اسلوونی – لهستان.

آیا آلمان می‌تواند حرکت یونان با یانیس را متوقف کند؟

به لحاظ تاریخی تیم یونان برتری آشکاری به آلمان دارد. آخرین برد آلمان مقابل یونان به یوروبسکت 2001 در دور حذفی برای رسیدن به یک چهارم نهایی بازمی‌گردد.
این بار آلمان میزبان است و یونان در میان مدعیان قهرمانی فیبا یوروبسکت 2022.

کلید بازی یونان یانیس آنتتوکومپو است در مقابل فرانتس واگنر ستاره آلمانی که حضورش در بازی پس از انجام MRI روی مچ پا نامشخص است.

نگاهی به دو بازی امشب یوروبسکت / تیم‌های متضاد

این بازی می‌تواند پرامتیاز باشد، زیرا یونان در رتبه سوم امتیازآوری (91.7 امتیاز در هر بازی) و آلمان چهارم (91.3) قرار دارند.

آیا مارککانن فنلاند می‌تواند بر اسپانیای هنوز قدرتمند غلبه کند؟

دو تیم با تاریخچه‌ای متضاد.
اسپانیا – فنلاند.

اسپانیا رکورد 21 تورنمنت متوالی یوروبسکت را در جمع هشت تیم برتر دارد در حالی که فنلاند برای اولین بار از سال 1967 به این رقابت‌ها رسیده است.
این اسپانیا متفاوت است اما آنها راهی برای عبور از حماسه مرحله یک شانزدهم مقابل لیتوانی با موفقیت 102-94 پیدا کردند. فنلاند به لطف 43 امتیاز خیره کننده لوری مارککانن، کرواسی را شکست داد تا پیروزی 94-86 را برجسته کند.

نگاهی به دو بازی امشب یوروبسکت / تیم‌های متضاد

ترکیب کوچکتر اسپانیا در مقاطعی از مسابقات موثر بوده است در حالی که عثمان گاروبا در لحظات حساس مقابل لیتوانی از نظر دفاعی مورد اعتماد بود. مارککانن با 19 گل از راه های مختلف برای کرواسی بسیار قدرتمند بود و تأثیر او می‌تواند سرنوشت بازی را تعیین کند.

خلاصه شده از فیبا

دیدگاهتان را بنویسید