کاپیتان شرودر تیم ملی بسکتبال آلمان را با صداقت، سختکوشی و پختگی رهبری می‌کند

کاپیتان شرودر تیم ملی بسکتبال آلمان را با صداقت، سختکوشی و پختگی رهبری می‌کند

تیم‌های بسکتبال به دنبال الگوبرداری از رهبر خود، تمایل دارند شخصیت کاپیتان خود را به خود بگیرند. از زمان المپیک توکیو، آلمان دستخوش تغییراتی شده است و دنیس شرودر اکنون این نقش را در فیبا یوروبسکت 2022 ایفا می‌کند. این همان شرودری نیست که بسیاری ممکن است فکر کنند، زیرا او خودش با تغییراتی روبرو شده است.

«دنیس رهبر اصلی ماست. او چرخ دنده اصلی بازی ماست.هم در حمله و هم در دفاع».
مائودو لو
«دنیس یکی از بهترین گاردها در اروپا و در سراسر جهان است. شما می‌توانید آن را در این تورنمنت ببینید. او ما را به پیروزی می‌رساند. بازی کردن با او لذتبخش است. بسکتبال آلمان واقعا می‌تواند از داشتن دنیس شرودر خوشحال باشد».

فرانتس واگنر دیگر هم‌تیمی شرودر او را از دور در NBA مشاهده کرده بود.

«من فکر می‌کنم آنچه در مورد او جالب است این است که او بسیار صادق است؛ در ارتباطات خود بسیار رک است. و او می‌خواهد که بقیه هم همین کار را انجام دهند. او چیزی را که خودش انجام نمی‌دهد درخواست نمی‌کند. تعهد او، وفاداری او به تیم ملی خود گویای این موضوع است و به سایر بچه‌ها انگیزه بیشتری می‌دهد تا بیایند و همین کار را انجام دهند».

کاپیتان شرودر تیم ملی بسکتبال آلمان را با صداقت، سختکوشی و پختگی رهبری می‌کند

شرودر ملقب به «دنیس تهدید کننده» از نظر بازی در دفاع سخت عمل کرده است. او همچنین به عنوان یک تهدید دائمی برای گلزنی باقی مانده است و 19.0 امتیاز در هر بازی کسب می‌کند. شرودر همچنین حمله آلمان را با پختگی بیشتری کنترل کرده است.
شرودر گفت:
«به عنوان یک رهبر باید در سطوح مختلف، بازی را تحت تأثیر قرار دهید. به بچه‌ها کمک کنید، توصیه کنید. زمانی که شما یک پوینت گارد هستید، وظایف‌تان بیشتر می‌شود».

این جوان 28 ساله یک رعد و برق نارنجی رنگ روی موهایش دارد.

شرودر برای بازی در یورو بسکت 2022 ارزش زیادی قائل است، به خصوص پس از اینکه او مسابقات مقدماتی المپیک 2020 فیبا در کرواسی را به دلیل مشکلات بیمه از دست داد.

به گفته هم‌تیمی دنیل تیس، نبرد کلمه خوبی برای توصیف شرودر است.

فقط کافی است دنیس رهبر سختکوش، صادق و بالغ را دنبال کنید چون اتفاقات خوبی رخ خواهد داد. همانطور که آلمان در یورو بسکت 2022 متوجه می‌شود.

 

خلاصه شده از فیبا

دیدگاهتان را بنویسید