هیجان درجه یک در لیگ یک بسکتبال

هیجان درجه یک در لیگ یک بسکتبال

اگر حال و حوصله حرص و جوش خوردن دارید و می‌خواهید هیجان و ضربان قلب‌تان بالاتر برود، بازی‌های لیگ یک بسکتبال باشگاههای ایران (حرفه‌ای) را تماشا کنید. این بازی‌ها در مرحله یک هشتم پایانی است و 16 تیم برای راهیابی به جمع 8 تیم، تلاش می‌کنند.

جمعه گذشته 8 بازی انجام شد و این جمعه و یکشنبه (در صورت نیاز) بازی‌های سوم برگزار خواهد شد تا برندگان دو از 3 مسابقه روانه‌ی مرحله بعد شوند.

 آورتای ساری – پایش پارت شاهرود 

آورتا میهمان خوش شانس بود که در نخستین مسابقه از دست میزبان خود فرار کرد و با یک پیروزی با ارزش به ادامه دیدارهای خانگی با تیم شاهرودی فکر می‌کند.

گل گهر سیرجان – کیان سام بابل

هر چند تیم بابلی نخستین بازی را به نفع خود تمام کرد اما بازی در خانه‌ی گل‌گهر سخت‌تر از برد با دو امتیاز اختلاف در بازی خانگی است.

مهرام – پاس کامیاران

این هم یکی از بازی‌های نزدیک لیگ یک بود که میهمان با دست پر برگشت اما پاسی‌ها در طول فصل به تیمی راحت باج نداده‌اند حتی اگر مهرام رقیب‌شان باشد.

نیروی زمینی – نفت امیدیه

با توجه به توان نفت می‌شد متصور بود که نیروی زمینی برنده است. حالا کار به تهران کشیده شده جایی که نیرو با سه بازیکن از محرومیت برگشته پرتوان‌تر است.

میهن – پارسا نوین مشهد

بازی اول دو تیم پر گل بود. میهن صدرنشین گروه A در دور رفت و برگشت با تیم هشتم گروه B؛ 95 بر 80 پیروز شد.

نخل جهرم – گلنور اصفهان

جهرمی‌های از دور برگشت روند خوبی پیدا کردند و روی دور برد هستند. پیروزی در اصفهان به روندشان در ادامه بازی‌ها کمک می‌کند؟

وحید نوروزی صومعه سرا – آینده سازان تهران

دو بازیکن محروم در بازی اول کار دست تیم شمالی داد اما آینده‌سازان هم نشان داد مفت باز نیست. بازی در رشت که تیم صومعه‌سرایی تاکنون در آنجا نباخته، برای تیم تهرانی سخت‌تر از بردی که در تهران گرفت خواهد بود؟

لئونارد شاهین شهر – فولاد هرمزگان

این هم یکی از آن بازی‌های جذاب است به خصوص بعد از باخت صدرنشین گروه B مقابل تیم هشتم گروه A! شاهین‌شهر تمام هوش و حواسش را برای یک + دو بازی در خانه گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید