انتصابات داوری در فدراسیون بسکتبال / کلاف سردرگم «دبیر»

انتصابات داوری در فدراسیون بسکتبال / کلاف سردرگم «دبیر»

جواد داوری بعد از 11 روز ریاست در فدراسیون بسکتبال، وضعیت کمیته‌های روابط عمومی، پزشکی، داوران و مسابقات را با انتصاب اعضای جدید مشخص کرد.

بعد از گذشت 11 روز از ریاست جواد داوری در فدراسیون بسکتبال تعدادی از اعضای هیئت رئیسه انتخاب و انتصاباتی در سطح کمیته‌های این فدراسیون انجام شد. با این وجود هنوز دبیر فدراسیون بسکتبال که از پست‌های کلیدی است، مشخص نشده است. هر چند انتظار می‌رفت داوری در دوران قبل از انتخابات هوشمندانه عمل می‌کرد و تیم مدیریتی خود را زودتر از اینها برمی‌گزید.

در دوران ریاست رامین احمدی‌طباطبایی، رئیس فدراسیون قبلی؛ علی توفیق (از دوره مشحون)، مسعود عماری، شبنم کلاهی و محمدرضا صالحیان به ترتیب دبیر و سرپرست دبیری فدراسیون بسکتبال بودند. با توجه به تغییرات صورت گرفته طی چهار سال و تأخیر رئیس جدید فدراسیون بسکتبال در این خصوص، حالا «دبیری» به کلاف سردرگم داوری تبدیل شده است.

این در حالی است که نام‌های زیادی در روزهای گذشته شنیده شد. نام کاندیداهای این پست که دو سه نفر آنان بسکتبالیست هم نبودند در میان اهالی بسکتبال دهان به دهان می‌چرخد اما هنوز داوری، دبیر فدراسیون خود را معرفی نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید