بازگشت مارتین بوگدانف به روستوک / بائرمن: نورنبرگ، تاکتیک پیچیده‌ای دارد

بازگشت مارتین بوگدانف به روستوک / بائرمن: نورنبرگ، تاکتیک پیچیده‌ای دارد

روستوک قبل از تصمیم‌گیری‌های سازمان بوندسلیگای 2، با تیم نورنبرگ بازی می‌کند.

بوندسلیگای 2 با اعمال محدودیت‌های جدید دولت آلمان دستخوش تغییرات شده است اما بازی یکشنبه اول نوامبر بین تیم‌های روستوک و نورنبرگ با حضور 1500 تماشاگر برگزار می‌شود.

بعد از این مسابقه، و روز چهارشنبه مسئولان تیم‌ها و سازمان بوندسلیگای 2، درباره نحوۀ ادامه بازی‌ها در ماه نوامبر تصمیم می‌گیرند. سایت باشگاه روستوک اعلام کرد با شروع محدودیت‌ها شاید این آخرین حضور تماشاگران در فصل جاری باشد.

دولت آلمان در پی موج دوم همه‌گیری کرونا، محدودیت‌هایی را به مدت چهار هفته در نظر گرفته است.

آخرین بار که تیم‌های روستوک و نورنبرگ به میدان رفتند، فصل گذشته در همین سری از رقابت‌ها بود که تیم روستوک مقابل حریف به برتری رسید. امسال تیم نورنبرگ، مارتین بوگدانف بلغاری را به خدمت گرفته است که دو فصل پی در پی قبلی برای تیم روستوک بازی کرده بود. آنها مثل روستوک از دو بازی فصل جدید خود، یک برد و یک باخت دارند.

درک بائرمن سرمربی روستوک درباره تیم نورنبرگ گفت: « آنها بسکتبال را منظم بازی می‌کنند و تاکتیک‌های متنوع و پیچیده‌ای دارند. تیم ما هم تغییراتی در شروع فصل داشته و ما شکل واقعی خودمان را باید به دست بیاوریم. همان‌گونه که با پیروزی بر لورکوزن شروع کردیم باید به راه‌مان ادامه بدهیم».

در بازی قبلی، تیم روستوک با درخشش بهنام یخچالی توانست دیدار نزدیک با لورکوزن را به سود خود تمام کند.

بوگدانف، بازیکن بلغاری تیم نورنبرگ نیز پیش از بازی روز یکشنبه با روستوک گفت: «تیم ما جوان، با کارایی بسیار بالایی است. من دو سال در روستوک بودم اما این بار مقابل تیم سابقم بازی می‌کنم».

بوگدانف 28 ساله با متوسط 9.5 امتیاز و 4 ریباند در هر بازی، از امیدهای تیم نورنبرگ است. آنها همچنین دو بازیکن آمریکایی و یک بازیکن مجارستانی را در اختیار دارند.

بازی دو تیم روز یکشنبه ساعت 18 و 30 دقیقه به وقت تهران برگزار می‌شود.

آلمان – رضا طاهری

دیدگاهتان را بنویسید