فدراسیون بسکتبال «حیاط خلوت» آقای وزیر ورزش / «صدری» بی‌ارتباط با بسکتبال و فوتبال در باشگاه پرسپولیس

فدراسیون بسکتبال 

سایت خانه بسکتبال ایران – مرد مخابراتی که نامش در فهرست اعضای هیئت رئیسه فدراسیون بسکتبال است با حکم مسعود سلطانی‌فر به باشگاه پرسپولیس رفت.

4 مرداد 1397، در حکمی از سوی سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان، مجید صدری عضو هیئت رئیسه فدراسیون بسکتبال شد.

هیئت رئیسه فدراسیون بسکتبال با صدری، مازیار ناظمی، مسئول سابق امور رسانه‌‌ای وزارت ورزش، سید فرید موسوی، محمدرضا حیدری تفرشی و اخیراً عضویت محسن فتحی نماینده کردستان در مجلس توسط وزیر ورزش و جوانان، ترکیبی ناآشنا و غیرمرتبط با بسکتبال دارد.

رفت و آمدهای اطرافیان وزیر ورزش و جوانان به هیئت رئیسه فدراسیون بسکتبال در واقع این فدراسیون را به حیاط خلوت وزیر برای دوستان و چهره‌های سیاسی، اقتصادی و بهداشتی و درمان تبدیل کرده است.

از دیگر نکات قابل توجه در این آمد و رفت‌ها اینکه؛ افراد مورد نظر آقای وزیر بعد از مدتی در سمت‌های دیگر منصوب می‌شوند. مثل مجید صدری معروف به «مرد مخابراتی» که دیروز روانۀ باشگاه پرسپولیس شد.

بعد از استعفای مهدی رسول‌پناه و علی رغبتی، دو تن از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس، وزارت ورزش و جوانان با قبول استعفای این دو تأیید کرد که جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و مجید صدری جایگزین این نفرات شده‌اند.

مجید صدری مدیرعامل سابق شرکت مخابرات بوده  و عمده دوره فعالیت خود را در پست‌های این چنینی سپری کرده است.

وی که نخستین تجربۀ ورزشی خود را بدون هیچ‌گونۀ خروجی برای بسکتبال، در فدراسیون بسکتبال پشت سر گذاشت، دومین تجربه ورزشی خود را با پرسپولیس آغاز کرده است.

 

مطالب اختصاصی بیشتر از بسکتبال ایران را در بخش بالای سبد، خانه بسکتبال ایران بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید