بسکتبال دختران با حال و هوای متفاوت / یک نیمه‌نهایی هیجان‌انگیز در راه

بسکتبال دختران با حال و هوای متفاوت / یک نیمه‌نهایی هیجان‌انگیز در راه

فردا (پنجشنبه) بسکتبال دختران باشگاههای ایران در حالی برگزار می‌شود که مهرام بدون بازی دوم به نیمه‌نهایی رفت، نارسینا از دیگر مدعیان راهیابی به جمع چهار تیم است و نامی‌نو اصفهان و بهمن تهران در انتظار یک برد دیگر تا صعود به نیمه‌نهایی هستند.

سایت خانه بسکتبال ایران – اگر این بازی‌ها آنطور که این تیم‌ها می‌خواهند پیش برود، هر چهار تیم در پلی‌آف با نتایج مشابه 2 بر صفر مقابل حریفان خود به مرحله‌ی بعدی صعود می‌کنند. در غیر این صورت دیدارهای روز جمعه، چهره‌ی تیم‌های صعود کننده را مشخص می‌کند. با توجه به سطح 4 تیم برتر، از هم اکنون باید نیمه‌نهایی و فینال هیجان‌انگیز را پیش بینی کرد.

اما تا آن زمان و در راند دوم مرحله‌ی حذفی، نارسینا که در بازی نخست مقابل سپهرداد با اختلاف زیاد برنده شد، بعد از اینکه شاگردان پوران عباسی «جا» نزدند، برای بار دوم با این تیم بازی می‌کند.

مهرام، در سالی که تیم مردان در کانون توجه‌ی شهرداری است، یک بار بانوان شهرگرگان را شکست داد اما تیم گرگانی برای مرتبه‌ی دوم بلیت گرگان – تهران – گرگان را نخرید و از پلی‌آف دوم انصراف داد.

نامی‌نو بازی اول حذفی را از نفت آبادان برد. اما توپ، همچنان در وسط میدان دو تیم است.

بسکتبال دختران با حال و هوای متفاوت / یک نیمه‌نهایی هیجان‌انگیز در راه

یادآوری

در بازی‌ای که نفت فقط 41 امتیاز گرفت، فائزه شهریاری و فرزانه فروتن‌فرد، دختران 13 و 12 امتیازی بودند. فردا «تیم» به دست‌های شیدا شجاعی نگاه می‌کند همینطور الناز سیاحی، آناییس خداوردیان و مهسا_ تقی‌زاده که نباید چشم از مهاجمان حریف بردارند.
شایسته متشرعی قول بازی بهتری با «ترائوره‌»ای را داد که بازی قبلی برای نخستین بار در بسکتبال ایران به میدان رفت.

آنسوی میدان، داستان سارا اعتماد است که عقاب‌آسا بر فراز سبدهاست. (13 ریباند).
مژگان خدادادی، جوی (یار خارجی) و معصومه اسماعیل‌زاده به اتفاق سایر نفرات که با انگیزه‌ی بالایی کار تیمی آزاده زمانپور را انجام می‌دهند.

تیم بهمن مقابل شهرداری قزوین تیم برتر بود. با 21 امتیاز اختلاف.
آنا بهشتیان سطح قابل اطمینانی از گلزنی و ریباند داشت. کیمیا یزدیان، دلارام وکیلی و گلشید امیدیان به پیروزی تیم کمک کردند با یک بازیکن خارجی که گلزن است.
ساغر آجیلی در ادامه‌ی فصل خوب خود با صعود به مراحل بالاتر راضی می‌شود.

تیم قزوینی در شوک مصدومیت فاطمه آقازادگان، با پاس‌های روژانو محمودی و امتیازآوری محدثه قسمی، رقیه نجفی و بازیکن خارجی، به عملکردی غیر از 12 و 10 امتیاز کوارترهای دوم و سوم بازی قبلی نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید