سرپرست دبیری فدراسیون بسکتبال نیامده صاحب زمین آزادی شد

سرپرست دبیری فدراسیون بسکتبال که چند روز پیش  این حکم برایش صادر شد امروز مدعی شده زمین 2 هزار متری آزادی در اختیار این فدراسیون قرار گرفته است.

این زمین در مجموعه ورزشی آزادی واقع شده است و تاکنون صحبت‌های زیادی در مورد احداث هتل، اداری و سالن تمرینی بسکتبال شنیده شده است.
بعد از روی کار آمدن جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال دوباره ساخت سالن بسکتبال در این زمین به گوش رسیده است اما سئوال اینجاست با اوضاع اقتصادی کنونی واقعا می‌توان در زمین وزارت ورزش و جوانان – بخوانید دولت – سالن بسکتبال احداث کرد؟

اما حرف‌های امروز سرپرست دبیری فدراسیون با سایت این فدراسیون نیز شایبه‌هایی ایجاد کرد. این زمین در روز 8 آذر 1398 در زمان مسعود سلطانی‌فر در اختیار فدراسیون وقت با ریاست رامین احمدی‌طباطبایی قرار گرفت. اما سرپرست دبیری امروز عنوان کرد «زمین 2 هزار نفری آزادی در اختیار این فدراسیون قرار گرفته است».
کدام فدراسیون؟
با وجود اسناد و مدارک در زمان فدراسیون قبلی، این ادعا به دور از واقعیت است.بر خلاف ادعای سرپرست دبیری در مورد زمین اما در مورد ساخت و ساز در این زمین امیدواریم بنا به گفته وی «این فدراسیون» وقت را تلف نکند.

این مطلب را هم مطالعه کنید؛  سکوت ستاره تیم ملی بسکتبال شکست | جمشیدی: شاهین طبع براساس منافعش برای تیم ملی تصمیم می‌گیرد | سرمربی باعث کتک کاری بین ملی پوشان شد | تاکتیک‌های تیم ملی بر اساس کامنت‌های مردم تغییر می‌کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.