پول و بازیکن خارجی قهرمان بسکتبال را تعیین می‌کند

پول و بازیکن خارجی قهرمان بسکتبال را تعیین می‌کند

دوایت باکس که به تازگی با تیم بسکتبال شیمیدر قرارداد بسته است سابقه 3 سال بازی در NBA دارد.

مهران شاهین‌طبع همه انتقادها در تیم ملی را می‌خواهد با قهرمانی در لیگ پاسخ بدهد؟ سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال که بعد از باز‌ی‌های المپیک جای خود را به رقیب جدی‌اش مصطفی هاشمی داد، این فصل سرمربی شیمیدر است. تیم او با مهرام هم‌گروه است، تیمی که هاشمی را روی نیمکتش دارد. (بازی رفت دو تیم به سود بازیکنان هاشمی در تیم مهرام به پایان رسید).

بیشتر تیم‌ها در نیم‌فصل خودشان را تقویت کردند و بازیکن خارجی گرفتند. در نیم‌فصل دوم 6 بازیکن خارجی به لیگ اضافه شده است و گفته می‌شود بهترین بازیکن دوایت باکس است؛ کسی که به تازگی با شیمیدر قرارداد بسته است. باکس سابقه 3سال بازی در NBA را دارد و همین می‌تواند او را به ستاره لیگ ایران تبدیل کند. هر چند او در 2سال اخیر بازیکن متوسطی بوده است. باکس بعد از جدایی از NBA به لیگ چین رفت و برای تیم شن‌زن لئوپارت بازی کرد. از چین عازم یونان شد و پیراهن المپیاکوس را پوشید. باکس قبل از آمدن به ایران، برای تیم نانتره فرانسه بازی می‌کرد. آمار بازی او در این تیم خیلی درخشان نیست و باکس را بازیکن متوسطی معرفی می‌کند ولی او با همین آمار هم می‌تواند در لیگ ایران بازیکن شاخصی باشد.

در لیگ ایران گفته می‌شود پول و بازیکن خارجی قهرمان را معرفی می‌کند. این فصل هم آنهایی که بهترین خارجی‌ها را جذب کرده‌اند، رقابت جدی برای قهرمانی دارند.

منبع: روزنامه همشهری

دیدگاهتان را بنویسید