صدرنشینی در بسکتبال بانوان با این دیدار می‌چرخد / نارسینامی‌نو

بسکتبال بانوان

هفته پایانی نیم فصل و اولین هفته دور برگشت مسابقات بسکتبال بانوان باشگاههای ایران پنجشنبه (فردا) و جمعه ۲۱ آذر با 6 دیدار در سالن دانشگاه شریف تهران برگزار می‌شود.

در این رقابت‌ها و از گروه الف، تیم بسکتبال نامی ‌نو اصفهان ساعت ۱۰ در آخرین دیدار دور رفت به مصاف تیم نارسینا تهران می رود. نارسینا در هفته‌های گذشته موفق شد تا در دیدار با تیم‌های مهرام و بهمن به پیروزی برسد و بدون باخت وارد هفته هفتم شود.

همچنین جمعه، در اولین هفته دور برگشت، نامی نو ساعت ۱۳ به دیدار پاز تهران می‌رود. دیدار رفت این دو تیم، به دلیل ابتلای بازیکنان پاز به کرونا لغو شد.

دیدارهای بسکتبال بانوان هر هفته از طریق صفحه آپارات فدراسیون بسکتبال به صورت زنده پخش می‌شود.

دیدار تیم‌های گاز تهران – سینام مشهد و مهرام – پاز تهران از دیگر مسابقات هفته هفتم است .

در چارچوب مسابقات هفته اول دور برگشت تیم‌های سینام مشهد – بهمن تهران و مهرام – گاز به مصاف یکدیگر می‌روند.

نارسینامی ‎نو

سالن دانشگاه شریف، به جای سالن دانشگاه آزاد واحد تهران شمال، میزبان یکی از جذاب‌ترین بازی‌های نیم فصل بسکتبال بانوان باشگاههای ایران است.

دیدار نارسینا تهران و نامی ‎نو اصفهان یا «نارسینامی ‎نو» بسکتبال بانوان، ساعت 10 صبح فردا برگزار می‌شود. در مورد برگزاری بازی‌ها در این زمان بارها نوشتیم. چه خوب است بسکتبال شعاری زنان، به تخصیص امکانات بیشتری برای آنان منجر شود و در عمل شاهد ساعت برگزاری خوب برای بازی‌های خوب باشیم.

نارسینامی ‌نو بسکتبال، محل تقابل‌های جذاب است. آزاده زمانپور با ندا عسگرنیا؛ مربیان روی نیمکت. سارا اعتماد با یکاترینا فولاوند، معصومه اسماعیل‌زاده با انیس مرادی و مژگان خدادادی با شومار هریس. هر چند گفته می‌شود اعتماد، سنتر تیم اصفهانی به دلیل مصدومیت به این بازی نمی‌رسد.

نامی ‌نو ناهیده اسدی، و نسرین فلاح را هم به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.  بنابراین بار سنگینی از وظایف تیم در دیداری بزرگ، روی دوش نفرات جایگزین افتاده است.

نحوۀ بازی یاسمن محمدی و آیلار دهناد، در کنار دو یار خارجی مقابل نامی‌نو، برای نارسینا تعیین کننده است. هر دو تیم با یک بازی کمتر به نسبت مهرام در صورت پیروزی در این دیدار امید به صدرنشینی گروه الف دارند.

دیدگاهتان را بنویسید