دسته گل تازه‌‌ای که فدراسیون بسکتبال به آب داد / دختران: هدایای ما را هاپولی کردند

دسته گل تازه‌‌ای که فدراسیون بسکتبال به آب داد / دختران: هدایای ما را هاپولی کردند

چند روز از مراسم پرحرف و حدیث با پرحرفی مسئولان فدراسیون بسکتبال در مراسم پایانی مسابقات بسکتبال بانوان باشگاههای ایران گذشته اما همچنان حواشی این مراسم ادامه دارد.

سایت خانه بسکتبال ایران – مراسم با پرحرفی مسئولان فدراسیون طی 2 ساعت به درازا کشید و وقتی نوبت به اهدای جام‌ها و جوایز شد، به سرعت سر و ته قضیه را ظرف چند دقیقه هم آوردند. جام دادند و دیگر هیچ!

دختران روی سکو هر چقدر منتظر هدایای خود ماندند اما خبری نشد که نشد.

اول فکر کردند «مات»، شرکت انحصاری تبلیغات فدراسیون بسکتبال هدایایی را تهیه نکرده اما یکی دو روز بعد از این ماجرا گفته شد هدایا را هاپولی کردند.

یکی از دختران تیم‌ها گفت پارسال مات به ما هدیه داد. امسال هم مسئولان این شرکت به ما گفتند هدایای شما را تحویل فدراسیون بسکتبال دادیم. با این حال از هدایایی که مات به رسم امانت در اختیار فدراسیون بسکتبال قرار داد، خبری نشد.

بر اساس پیگیری‌های ما؛ پارچه ترمه + کارت هدیه + عطر؛ هدایایی بود که مات بعد از مسابقۀ فینال همراه با اهدای جام تیم‌های برتر در نظر گرفته بود.

تعدادی از افراد نزدیک به فدراسیون از ممانعت شبنم کلاهی در انجام این کار خبر داده‌اند. دبیر فدراسیون بسکتبال به عنوان یک زن، حالا بیشتر مورد انتقاد زنان بسکتبالیستی است که اعتقاد دارند وی از قدرت سازمانی خود در فدراسیون سوءاستفاده می‌کند.

مسائل دیگری در طول فصل در خصوص کلاهی مطرح بوده از جمله حمایت‌های وی از یک تیم خاص در بسکتبال بانوان که اعتراض مدیر برنامه‌های «یکاترینا فولاوند» بازیکن روس تیم نارسینا، پرده از جانبداری‌های دیگر وی کنار زد.

تعدادی از خانم‌ها که به این رویۀ فدراسیون بسکتبال معترض هستند، اعتقاد دارند به دنبال ارزش مادی هدایا نیستند اما بهتر بود فدراسیون به رسم امانتداری، هدایای مات را به صاحبان اصلی آن تحویل می‌داد که تیم‌های برتر بسکتبال بانوان ایران هستند.

همچنین تیم‌ها از هزینه‌هایی که امسال کردند و پول‌هایی که فدراسیون به عناوین مختلف مثل ریجستر کردن بازیکن خارجی و میزبانی و … از آنها گرفت، شکایت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید