ناهیده اسدی

ناهیده اسدی

سن: 25 سال
قد: 165
پوزیشن: 1 و 2.

ناهیده اسدی در زمان‌های مختلف بازی در مسابقات قهرمانی کشور، عناوینی چند از جمله «تکنیکی‎»‌ترین بازیکن را به خودش اختصاص داد.

وی در فصل رقابت‌های 1397، در تیم دوم منتخب باشگاههای ایران قرار گرفت.

دختر تبریزی بسکتبال ایران، بیشترین سوابق باشگاهی‌اش با تیم نفت آبادان است. از سال 1393 برای نفت بازی کرد. فصل 94 به زادگاهش برگشت و در ترکیب تیم شهرداری تبریز به میدان رفت.
ناهیده در فصل 96، بازی در تیم‌ نفت آبادان را با قهرمانی تمام کرد. اسدی با همین تیم یک فصل قبل‌تر نایب قهرمان شده بود. در بهار سال 97 با تیم نفت به مسابقه‌های باشگاههای غرب آسیا رفت.

وی فصل 1399 بعد از طی دوران مصدومیت به نامی‌نو اصفهان پیوست اما سال 1400 دوباره راهی آبادان شد.

ناهیده اسدی

عکس بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا / برای نخستین بار بازی‌های سه نفره در قالب بازی‌ها گنچانده شد. تیم سه نفره ایران با حضور اسدی

بازی در تیم‌های ایران مثل منتخب جوانان را در تورنمنت سال 1393 تهران و کسب عنوان سوم به عنوان اولین ملی‌پوش دیار آذربایجان شرقی در کارنامه دارد. سپس در ادوار مختلف به اردوهای تیم ملی بسکتبال دعوت شد.

سوابق ناهیده اسدی در بسکتبال سه نفره روشن است.
عضو تیم ملی بسکتبال سه نفره در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا.

عضو تیم پیام نور در چهارمین دوره مسابقه‌های دانشگاههای آسیا (مالزی 1397).

دو دوره بازیکن ایران در جام جهانی سه به سه زیر 23 ساله‌ها در چین

بازیکن تیم بسکتبال جوانان ایران، تیم دانشجویان ‌۳به ۳ ایران در مسابقات دانشجویی (مالزی)، تیم‌ زیر ۲۳ ایران در مسابقات سه نفره بازی‌های آسیایی 2018 جارکارتا، تیم‌ ۲۳ساله‌های ایران در مسابقه‌های جهانی ۳به ۳چین (لانژو)، مسابقه‌های جهانی ۳ به ۳ چین (شیان)،

دیدگاهتان را بنویسید