نگرانی NBA از «بیشتر» شدن «حمله»

نگرانی NBA از «بیشتر» شدن «حمله»

همه چیز رضایت‌بخش به نظر می‌رسد اما با حفظ تعادل.

دفتر لیگ NBA باید بداند در حالی که تقریباً پاسخ همه چیز «بیشتر» بوده است، اما به نظر می‌رسد در مورد «حمله» بیش از حد فراتر رفته باشد.

آدام سیلور، رئیس NBA، می‌گوید از وضعیت بازی خوشش می‌آید. استفن کری نیز چند ساعت قبل از او گفته بود.

اکنون همه چیز بزرگتر است – All Star Saturday Night در یک استادیوم فوتبال برگزار می‌شود، و این اولین بار نیست که NBA این کار را انجام می‌دهد. برای سیلور کار سختی است که به رشد ورزش ادامه دهد. دامنه‌ی بین‌المللی و درآمد را گسترش دهد، در حالی که جوهره‌ی بازی را تا حد ممکن نزدیک نگه دارد.

او انعطاف‌پذیر است. فرمت All-Star را به شرق/غرب تغییر داد و مسابقه‌ی شوت استف / سابرینا را به روی صحنه برد.
او همچنین می‌گوید: «حمله، بلیت می‌فروشد».

امتیازگیری در دهه‌ی گذشته به خوبی افزایش یافته اما احساس می‌شود که آونگ بیش از حد در آن جهت حرکت کرده و میانگین امتیاز 115 در هر بازی است.

سیلور گفت:
«من این تصور را که احساس کند بازی‌های با امتیاز بالا به صورت انتزاعی خوب هستند رد می‌کنم. آنچه ما می‌خواهیم بازی‌های رقابتی است».

10 سال پیش میانگین لیگ 101 امتیاز در هر بازی بود.

سیلور ادامه داد:
«من با افرادی که فکر می‌کنند تیم‌ها دفاعی بازی نمی‌کنند، مخالفم».

این جمله درست است، اما از سیلور در مورد اینکه چرا مربیان احساس می‌کنند نحوه‌ی دفاع کردن خارج از بازی قانون‌گذاری می‌شود، سوال شد، نه اینکه دفاع نمی‌کنند.
این نگرانی واقعی است که بازی به سمت عدم تعادل می‌رود.

سیلور گفت:
«برخی مربیان احساس می‌کنند ما از جهاتی توانایی بازیکنان دفاعی را برای بازی دفاعی، حداقل به روشی که در این لیگ انجام می‌شد، مختل کرده‌ایم. دوره‌ای در این لیگ وجود داشت که مردم فکر می‌کردند بازی بیش از حد فیزیکی شده است و ما بخشی از زیبایی‌شناسی را از بازی گرفته‌ایم. من یکی از آن افرادی بودم که در دهه 90 چنین احساسی داشتم».

سیلور اعتراف کرد که در تغییر قالب All-Star از آخرین تکرار آن، بیش از حد به بخش «سرگرمی» متمایل شده بود، نه فقط بازی.

بد نیست که این تفکر را به بسکتبال فصل عادی تبدیل کنیم. بسکتبال دهه‌ی 90 محصول عوامل متعددی بود که احتمالاً تکرار نخواهند شد. تنوعی در سبک‌های بازی وجود داشت و حتی با وجود اینکه شیکاگو بولز در طول یک دهه، به لطف مایکل جردن دوید، به نظر می‌رسید که هر شب رقابت‌‌جویی بیشتری وجود دارد.

اکنون به نظر می‌رسد که حمله به یک اونس کمک بیشتر نیاز ندارد اما کمک به دفاع‌ها لازم است. طرفداران آنقدر باهوش هستند که بدانند چه چیزی می‌بینند. این طور نیست که اعداد امروزی نامعتبر باشند.

زمانی وجود داشت که بچه‌ها شوتزنان یا گلزنان خوبی نبودند، اما کارهای ارزشمندی در زمین انجام می‌دادند که به شدت به پیروزی کمک می‌کرد. می‌توان امیدوار بود که لیگ در این تنوع، ارزش ببیند و بخواهد راه‌های متعددی را برای کشف بازی که به روش درست انجام می‌شود برجسته کند، راهی مؤثر.

لیگ و دفتر NBA به اتفاق سیلور برای انجام تغییرات در خارج از فصل امیدوارند. بازی واقعاً بازی زیبایی است، باید اجازه داد که زیبایی خود را به روش‌های بی‌شماری نشان دهد.

خلاصه‌ای از مطلب سایت NBA

دیدگاهتان را بنویسید