هفته چهارم لیگ برتر بسکتبال

هفته چهارم لیگ برتر بسکتبال

دربی شمال (شهرداری گرگان _ کاله آمل )(پالایش نفت آبادان _ طبیعت تهران ) حساس ترین بازیهای این هفته

به گزارش خبرنگار سایت خانه بسکتبال ایران، دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر بسکتبال در شرایطی روز شنبه با انجام یک مسابقه درگرگان آغاز می شود. که وضعیت سالن مسابقه همچنان نامعلوم هست.

دو تیم فینالیست فصل قبل لیگ برتر بسکتبال در شرایط در هفته چهارم به مصاف هم می روند که سالن مسابقه همچنان نامعلوم میباشد،طبق شنیده ها مسئولین تیم شهرداری گرگان بخاطر اماده نبود سالن اصلی مسابقات این شهر درخواست کردن که این بازی در خانه بسکتبال شهر گرگان برگزار شود که در همین راستا هواداران پرشور بسکتبال در گرگان اعتراض خود را نسبت به این موضوع به شکل های مختلف انجام داده اند و در مقابل تیم کاله آمل هم به احترام هواداران پرشور بسکتبال ایران (گرگان) ومشکلات فنی سالن خانه بسکتبال گرگان درخواست کردن تنها در سالن امام خمینی شهر گرگان بازی خواهند کرد.

این بازی به دلیل حضور تیم شهرداری گرگان نماینده کشورمان در مسابقات غرب آسیا(واسل) ۴۸ ساعت زودتر روز شنبه ۲۰ آبان ماه ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد

پنج بازی باقی مانده هفته چهارم طبق برنامه قبلی فدراسیون روز دوشنبه ۲۲ آبان ماه برگزار خواهد شد.

در بازی حساس این هفته تیم طبیعت تهران میزبان تیم پالایش نفت آبادان خواهد بود دو تیمی که هفته قبل توانستن از سد حریفان خود عبور کنند تیم طبیعت تهران در یه بازی حساس در شرایطی که دقایقی از بازی رو با اختلاف ۱۵ تا از مهرام عقب بود توانست به بازی برگردد و در پایان پیروز این بازی حساس شود و تیم نفت آبادان هم توانست از سد آورتا ساری عبور کند.

ذوب آهن اصفهان _ مس کرمان

مس رفسنجان _ فولاد هرمزگان

آورتا ساری _ رعد پدافند مشهد

لیموندیس شیراز _ مهرام تهران

تیم های شهرداری گرگان ، پالایش نفت آبادان، طبیعت تهران ، تا پایان هفته سوم بدون شکست به ترتیب تیم های اول تا سوم جدول هستن

عکس از : اقای مجتبی ذاکری

✍️ احسان چکنه

دیدگاهتان را بنویسید