حریفان ایران در بسکتبال سه نفره دور از دسترس نیستند / فرصت را از دست ندهید

حریفان ایران در بسکتبال سه نفره دور از دسترس نیستند / فرصت را از دست ندهید

تا شروع رقابت‌های سه نفره انتخابی کاپ جهانی 10 روز باقی‌مانده است اما هنوز از اسامی نفرات تیم‌های مردان و زنان ایران خبری نیست.

فدراسیون بسکتبال اردوی تیم دختران را با 20 بازیکن و کمپی را هم برای بازیکنان صاحب رنک برپا کرده است. از طرفی مسئول کمیته سه نفره با برخی مربیان باشگاهی صحبت کرده تا بعد از مرحله اول پلی‌آف، بازیکنان مد نظر را در اختیارش بگذارند.

در روزهای گذشته نیز صحبت‌های زیادی مبنی بر راضی کردن مسئولان فیبای سه نفره برای حضور تیم‌های ایرانی توسط مسئولان فدراسیون بسکتبال شنیده شد. فیبای سه نفره دیرکرد ایران در اعلام آمادگی نهایی را مشمول جریمه می‌داند.

روی سایت فیبا و در قسمت ایونت‌های سه نفره، اسامی نفرات برخی تیم‌ها آمده اما ایران جزو تیم‌هایی است که هنوز اسامی نفرات مردان و زنان را مشاهده نمی‌کنیم.

برخی افراد مطلع می‌گویند بسکتبال سه نفره ایران در حال از دست دادن یک فرصت دیگر است. فرصت ارزشمندی که حالا با وجود اعلام اسامی برخی تیم‌ها، ممکن است به راحتی از دست برود.
این افراد معتقدند غلبه بر حریفانی همچون ازبکستان، قزاقستان، مالزی و سریلانکا، یا قطر و نیوزلند که با تیم‌های اصلی‌شان حاضر نشدند، دور از انتظار نیست.
مسابقه‌های انتخابی کاپ جهانی در آسیا  از 5 فروردین در قطر برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید