تصمیمات عجیب در فدراسیون بسکتبال / کارمندانی که بیکار می‌شوند!

تصمیمات عجیب در فدراسیون بسکتبال / کارمندانی که بیکار می‌شوند!

فدراسیون بسکتبال از شروع کار با رئیس جدید تاکنون تصمیمات عجیبی گرفته است.

بعد از مجوز حضور 50 تماشاگر در بازی‌های نیمه‌نهایی! احکام عجیب صادره از کمیته انضباطی در جریان همین بازی‌ها، سکوت جهت‌دار در پاره‌ای از تصمیم‌گیری‌ها، انتصابات بحث‌برانگیز در سطح کادر تیم‌های سه نفره بانوان و آقایان و … حالا  به تیم‌ها در مسابقات بسکتبال تذکر داده شد به داوری‌ها در فضای مجازی و رسانه‌ای اعتراض نکنند.
اعتراضات در مسابقات از سطح بازی‌های باشگاههای برتر ایران به دسته یک کشیده همینطور در رده‌‌های سنی  و ….
این تذکر فدراسیون در اطلاعیه‌ای به همین مضمون توسط کمیته انضباطی و حقوقی این فدراسیون منتشر شده است و هر گونه مشاهده تخلفات از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.
اما در کنار این اقدامات و اطلاعیه قابل بحث، بیکار کردن کارمندان فدراسیون بسکتبال است که در فدراسیون طباطبایی کار می‌کردند اما داوری اعتقادی به هیچکدام از این کارمندان ندارد!

در اوضاع اقتصادی کنونی که کار نیست و سخت گیر می‌آید بیکار کردن افراد یکی از مواردی است که قبل از تصمیم‌گیری راجع به آن باید خیلی فکر کرد. فدراسیون بسکتبال از 9 اسفند پارسال به ریاست جواد داوری شروع به کار کرد و یکی از کارهای وی بیکار کردن کارمندان این فدراسیون بود! شنیدیم حدود 25 نفر از شب عید تاکنون بیکار‌ یا با تعدادی قرارداد دو ماهه بسته شده تا در پایان این مهلت از فدراسیون بسکتبال بروند!
تغییرات در سطح کمیته‌های فدراسیون بسکتبال امری طبیعی است چون مسئولان کمیته‌ها در جاهای دیگر شاغل هستند و به صورت پاره وقت در فدراسیون حضور دارند اما تغییرات در سطح کارمندان باید توجیه قابل قبولی داشته باشد.

افرادی که قراردادشان تمدید نشد:
نایب رئیس فدراسیون بانوان
مدیر کمیته تیم‌های ملی
دبیر فدراسیون
مدیر روابط عمومی
مسئول روابط بین‌الملل
مسئول کمیته مسابقات و داوران
مسئول دپارتمان داوران آقایان
مسئول دپارتمان داوران بانوان
مسئول سامانه ملی فدراسیون
کارمند دپارتمان مسابقات و داوران بانوان
مسئول دفتر ریاست
کارپرداز
انباردار
و  ….

افرادی که تمدید قرارداد شدند:
آبدارچی
نظافتچی
عکاس
کارمند روابط عمومی
کارمند روابط بین‌الملل

دیدگاهتان را بنویسید